Svet-Stranek.cz
SC 80 Chomutov

Průběžné výsledky:Moderní gymnastika Chomutov

Průběžné výsledky

Severočeská oblastní liga 2016


Dorostenky (2000 a starší)

I. kolo, Chomutov 30. 4. (míč)
celkem 6 závodnic
1. Klára Tilcerová
6. Kateřina Chlebečková

II. kolo, Chomutov 30. 4. (kužele)
celkem 6 závodnic
1. Klára Tilcerová
6. Kateřina Chlebečková

III. kolo, Chomutov 30. 4. (libovolná)
celkem 6 závodnic
3. Klára Tilcerová
6. Kateřina Chlebečková

IV. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (míč)
celkem 6 závodnic
1. Klára Tilcerová

VI. kolo, Rumburk 12. 11. (libovolná)
celkem 3 závodnice
1. Klára Tilcerová
3. Kateřina Chlebečková

Juniorky a naděje starší (2001 - 2005)

I. kolo, Chomutov 30. 4. (švihadlo)
celkem 4 závodnice
2. Kateřina Ťupová

II. kolo, Chomutov 30. 4. (obruč)
celkem 4 závodnice
2. Kateřina Ťupová

III. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (míč)
celkem 5 závodnic
4. Kateřina Ťupová

IV. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (kužele)
celkem 5 závodnic
2. Kateřina Ťupová

V. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (švihadlo)
celkem 5 závodnic
4. Kateřina Ťupová

VI. kolo, Rumburk 12. 11. (libovolná)
celkem 3 závodnice
3. Kateřina Ťupová

Kadetky starší (2001 - 2003)

I. kolo, Chomutov 30. 4. (švihadlo)
celkem 7 závodnic
5. Lucie Becková

II. kolo, Chomutov 30. 4. (kužele)
celkem 6 závodnic
5. Lucie Becková

III. kolo, Chomutov 30. 4. (libovolná)
celkem 7 závodnic
3.-4. Lucie Becková

IV. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (švihadlo)
celkem 7 závodnic
5. Lucie Becková

V. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (kužele)
celkem 6 závodnic
4. Lucie Becková

Kadetky mladší (2004 - 2005)

I. kolo, Chomutov 30. 4. (bez náčiní)
celkem 11 závodnic
1. Adéla Poláchová
4. Natalia Chlustinová
5. Adéla Čermáková

II. kolo, Chomutov 30. 4. (obruč)
celkem 11 závodnic
2. Adéla Poláchová
4. Natalia Chlustinová
5. Adéla Čermáková

III. kolo, Chomutov 30. 4. (míč)
celkem 11 závodnic
1. Adéla Poláchová
3.-4. Adéla Čermáková
5. Natalia Chlustinová

IV. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (obruč)
celkem 9 závodnic
1. Adéla Poláchová
3. Natalia Chlustinová

V. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (míč)
celkem 9 závodnic
2. Adéla Poláchová
3. Natalia Chlustinová

VI. kolo, Rumburk 12. 11. (bez náčiní)
celkem 9 závodnic
1. Adéla Poláchová
4. Adéla Čermáková
5. Natalia Chlustinová

Naděje mladší (2006 - 2007)

I. kolo, Chomutov 30. 4. (švihadlo)
celkem 10 závodnic
2. Sofie Krsteva
4. Anna Milerová
8.-9. Barbora Suchardová

II. kolo, Chomutov 30. 4. (obruč)
celkem 10 závodnic
1. Sofie Krsteva
5.-6. Anna Milerová
7. Barbora Suchardová

III. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (bez náčiní)
celkem 11 závodnic
1. Sofie Krsteva
3.-4. Anna Milerová
8. Barbora Suchardová

IV. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (švihadlo)
celkem 11 závodnic
2. Sofie Krsteva
6. Anna Milerová
8. Barbora Suchardová

V. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (obruč)
celkem 10 závodnic
1. Sofie Krsteva
4. Anna Milerová
8. Barbora Suchardová

VI. kolo, Rumburk 12. 11. (bez náčiní)
celkem 11 závodnic
2. Sofie Krsteva
6. Barbora Suchardová
7. Anna Milerová

Naděje nejmladší A (2008 a mladší)

I. kolo, Chomutov 30. 4. (bez náčiní)
celkem 14 závodnic
2. Oleksandra Yuza
4. Dominika Mikšovicová
6. Diana Petržílková
11. Monika Trejbalová
12. Vivien Gerstenhöferová
13. Lucie Králová
14. Magdalena Koubková

II. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (bez náčiní)
celkem 10 závodnic
4. Oleksandra Yuza
7. Monika Trejbalová
10. Magdalena Koubková

III. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (libovolná)
celkem 8 závodnic
7. Oleksandra Yuza
8. Monika Trejbalová

IV. kolo, Rumburk 12. 11. (bez náčiní)
celkem 11 závodnic
1. Oleksandra Yuza
3. Dominika Mikšovicová
6. Monika Trejbalová
7. Natálie Hanzlíková
8. Diana Petržílková
11. Lucie Králová

V. kategorie (2000 a starší)

I. kolo, Chomutov 30. 4. (1. libovolná)
celkem 12 závodnic
1. Tereza Žižková
2. Jacqueline Bernasová
3. Aneta Čermáková

II. kolo, Chomutov 30. 4. (2. libovolná)
celkem 12 závodnic
1. Tereza Žižková
2.-3. Jacqueline Bernasová
4. Aneta Čermáková

III. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (1. libovolná)
celkem 12 závodnic
1. Tereza Žižková
4. Jacqueline Bernasová
8. Aneta Čermáková

IV. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (2. libovolná)
celkem 12 závodnic
2. Aneta Čermáková
4.-5. Jacqueline Bernasová
6. Tereza Žižková

V. kolo, Ústí nad Labem 22. 5. (1. libovolná)
celkem 14 závodnic
1. Tereza Žižková
2. Jacqueline Bernasová
13. Aneta Čermáková

VI. kolo, Ústí nad Labem 22. 5. (2. libovolná)
celkem 14 závodnic
2. Tereza Žižková
5. Jacqueline Bernasová
6. Aneta Čermáková

III. kategorie (2003 - 2005)

I. kolo, Chomutov 30. 4. (míč)
celkem 24 závodnic
5.-10. Simona Tuláková
14. Valerie Drážďanská
21. Veronika Hajná

II. kolo, Chomutov 30. 4. (obruč)
celkem 24 závodnic
5.-6. Valerie Drážďanská
8. Simona Tuláková
15. Veronika Hajná

III. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (míč)
celkem 25 závodnic
8.-9. Simona Tuláková
11.-12. Valerie Drážďanská
20. Veronika Hajná

IV. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (obruč)
celkem 25 závodnic
6.-7. Simona Tuláková
9. Veronika Hajná
11. Valerie Drážďanská

V. kolo, Ústí nad Labem 22. 5. (míč)
celkem 29 závodnic
2. Simona Tuláková
9. Valerie Drážďanská
23. Veronika Hajná

VI. kolo, Ústí nad Labem 22. 5. (obruč)
celkem 29 závodnic
2.-3. Valerie Drážďanská
17. Simona Tuláková
19. Veronika Hajná

II. kategorie (2005 - 2007)

I. kolo, Ústí nad Labem 10. 4. (švihadlo)
celkem 28 závodnic
7. Ella Rollová
13. Aneta Hajná
14. Tereza Havlíčková

II. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (bez náčiní)
celkem 24 závodnic
3. Ella Rollová
7.-8. Tereza Havlíčková
14.-15. Aneta Hajná

III. kolo, Ústí nad Labem 22. 5. (švihadlo)
celkem 27 závodnic
11. Ella Rollová
9.-10. Tereza Havlíčková
17. Aneta Hajná

IV. kolo, Ústí nad Labem 22. 5. (bez náčiní)
celkem 27 závodnic
7. Ella Rollová
12. Tereza Havlíčková
21. Aneta Hajná

I. kategorie (2007 - 2009)

I. kolo, Ústí nad Labem 10. 4. (bez náčiní)
celkem 23 závodnic
13. Tereza Váchová
22. Karolína Márová
23. Eliška Machová

II. kolo, Jablonec nad Nisou 7. 5. (bez náčiní)
celkem 19 závodnic
5. Vanesa Drážďanská
14.-15. Tereza Váchová

III. kolo, Ústí nad Labem 22. 5. (švihadlo)
celkem 23 závodnic
15. Tereza Váchová
19.-20. Vanesa Drážďanská
21. Karolína Márová

IV. kolo, Ústí nad Labem 22. 5. (bez náčiní)
celkem 23 závodnic
12. Vanesa Drážďanská
20. Tereza Váchová
22. Karolína Márová