Svet-Stranek.cz
SC 80 Chomutov

Průběžné výsledky:Moderní gymnastika Chomutov

Průběžné výsledky

Severočeská oblastní liga 2017


Dorostenky (2001 a starší)

I. kolo, Chomutov 22. 4. (obruč)
celkem 5 závodnic
3. Kateřina Chlebečková


Juniorky a naděje starší (2002 - 2006)

I. kolo, Chomutov 22. 4. (kužele)
celkem 3 závodnice
2. Kateřina Ťupová

II. kolo, Chomutov 22. 4. (stuha)
celkem 3 závodnice
1. Kateřina Ťupová

III. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (obruč)
celkem 4 závodnice
2. Kateřina Ťupová

IV. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (míč)
celkem 4 závodnice
3. Kateřina Ťupová

V. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (kužele)
celkem 4 závodnice
2. Kateřina Ťupová

VI. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (stuha)
celkem 4 závodnice
1. Kateřina Ťupová


Kadetky starší (2002 - 2004)

I. kolo, Chomutov 22. 4. (kužele)
celkem 14 závodnic
1. Adéla Poláchová
3. Adéla Čermáková

II. kolo, Chomutov 22. 4. (stuha)
celkem 14 závodnic
1. Adéla Poláchová
5. Adéla Čermáková

III. kolo, Chomutov 22. 4. (libovolná)
celkem 14 závodnic
1. Adéla Poláchová
3. Adéla Čermáková

IV. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (kužele)
celkem 11 závodnic
1. Adéla Poláchová
5. Adéla Čermáková

V. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (stuha)
celkem 11 závodnic
2. Adéla Poláchová
3. Adéla Čermáková


Kadetky mladší (2005 - 2006)

I. kolo, Chomutov 22. 4. (švihadlo)
celkem 6 závodnic
1.-2. Sofie Krsteva
5. Natalia Chlustinová

II. kolo, Chomutov 22. 4. (míč)
celkem 6 závodnic
1. Sofie Krsteva
6. Natalia Chlustinová

III. kolo, Chomutov 22. 4. (libovolná)
celkem 6 závodnic
4. Natalia Chlustinová
5. Sofie Krsteva

IV. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (švihadlo)
celkem 6 závodnic
1. Sofie Krsteva
5. Natalia Chlustinová

V. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (míč)
celkem 6 závodnic
1. Sofie Krsteva
3. Natalia Chlustinová


Naděje mladší (2007 - 2008)

I. kolo, Chomutov 22. 4. (švihadlo)
celkem 14 závodnic
7. Barbora Suchardová
10. Anna Milerová

II. kolo, Chomutov 22. 4. (obruč)
celkem 14 závodnic
2. Anna Milerová
7. Barbora Suchardová

III. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (bez náčiní)
celkem 14 závodnic
7. Barbora Suchardová
9. Anna Milerová

IV. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (švihadlo)
celkem 14 závodnic
2.-3. Anna Milerová
6. Barbora Suchardová

V. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (obruč)
celkem 14 závodnic
2. Barbora Suchardová
3. Anna Milerová


Naděje nejmladší A (2009 a mladší)

I. kolo, Chomutov 22. 4. (bez náčiní)
celkem 15 závodnic
1. Oleksandra Yuza
3. Natálie Hanzlíková
4.-5. Monika Trejbalová
6. Dominika Mikšovicová
9. Lucie Králová
10. Nikola Duong Thao Ngan


II. kolo, Chomutov 22. 5. (švihadlo)
celkem 10 závodnic
1. Oleksandra Yuza
2. Dominika Mikšovicová
3.-4. Monika Trejbalová
7. Lucie Králová
9. Nikola Duong Thao Ngan
10. Natálie Hanzlíková

III. kolo, Ústí nad Labem 29. 5. (bez náčiní)
celkem 12 závodnic
1. Oleksandra Yuza
2. Natálie Hanzlíková
3. Dominika Mikšovicová
5. Monika Trejbalová
9. Lucie Králová
11. Nikola Duong Thao Ngan

IV. kolo, Ústí nad Labem 29. 5. (švihadlo)
celkem 11 závodnic
1. Oleksandra Yuza
2. Dominika Mikšovicová
3. Monika Trejbalová
4. Natálie Hanzlíková
5. Lucie Králová
9. Nikola Duong Thao Ngan

Naděje nejmladší B (2010)

I. kolo, Chomutov 22. 4. (bez náčiní)
celkem 5 závodnic
3. Sofie Nastoupilová
4. Kateřina Veselá
5. Natálie Součková

II. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (bez náčiní)
celkem 4 závodnice
3. Sofie Nastoupilová
4. Kateřina Veselá


Naděje nejmladší C (2011 a mladší)

I. kolo, Chomutov 22. 4. (bez náčiní)
celkem 5 závodnic
1. Kateřina Králová
2. Stella Zemanová
4. Natálie Duong Tuong Lam

II. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (bez náčiní)
celkem 3 závodnice
1. Stella Zemanová
2. Kateřina Králová


V. kategorie (2001 a starší)

I. kolo, Chomutov 22. 4. (1. libovolná)
celkem 11 závodnic
1. Jacqueline Bernasová

II. kolo, Chomutov 22. 4. (2. libovolná)
celkem 11 závodnic
1. Jacqueline Bernasová

III. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (1. libovolná)
celkem 11 závodnic
1. Jacqueline Bernasová

IV. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (2. libovolná)
celkem 11 závodnic
1. Jacqueline Bernasová

V. kolo, Liberec 21. 5. (1. libovolná)
celkem 10 závodnic
1. Jacqueline Bernasová

VI. kolo, Liberec 21. 5. (2. libovolná)
celkem 10 závodnic
2. Jacqueline Bernasová

IV. kategorie (2001 - 2004)

I. kolo, Chomutov 22. 4. (kužele)
celkem 12 závodnic
7.-8. Lucie Becková
10. Simona Tuláková

II. kolo, Chomutov 22. 4. (stuha)
celkem 12 závodnic
4. Lucie Becková
5.-6. Simona Tuláková

III. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (kužele)
celkem 14 závodnic
10. Simona Tuláková
11. Lucie Becková

IV. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (stuha)
celkem 14 závodnic
10.-11. Lucie Becková
14. Simona Tuláková

V. kolo, Liberec 21. 5. (kužele)
celkem 13 závodnic
9.-10. Lucie Becková
12. Simona Tuláková

VI. kolo, Liberec 21. 5. (stuha)
celkem 13 závodnic
4. Lucie Becková
7.-8. Simona Tuláková

III. kategorie (2004 - 2006)

I. kolo, Chomutov 22. 4. (míč)
celkem 22 závodnic
6.-7. Valerie Drážďanská
19. Veronika Hajná

II. kolo, Chomutov 22. 4. (obruč)
celkem 22 závodnic
1. Valerie Drážďanská
4. Veronika Hajná

III. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (míč)
celkem 23 závodnic
4. Valerie Drážďanská
19. Veronika Hajná

IV. kolo, Ústí nad Labem 29. 4. (obruč)
celkem 23 závodnic
2. Valerie Drážďanská
6.-7. Veronika Hajná

V. kolo, Liberec 21. 5. (míč)
celkem 25 závodnic
16.-18. Valerie Drážďanská
16.-18. Veronika Hajná

VI. kolo, Liberec 21. 5. (obruč)
celkem 25 závodnic
4. Valerie Drážďanská
7.-8. Veronika Hajná

II. kategorie (2006 - 2008)

I. kolo, Chomutov 25. 3. (švihadlo)
celkem 17 závodnic
3. Ella Rollová
5.-6. Tereza Havlíčková
7. Aneta Hajná

II. kolo, Chomutov 25. 3. (bez náčiní)
celkem 17 závodnic
1. Ella Rollová
4. Tereza Havlíčková
7. Aneta Hajná

III. kolo, Horní Jiřetín 8. 4. (švihadlo)
celkem 16 závodnic
1. Ella Rollová
6. Tereza Havlíčková
8. Aneta Hajná

IV. kolo, Horní Jiřetín 8. 4. (bez náčiní)
celkem 16 závodnic
2. Ella Rollová
5. Tereza Havlíčková
8.-10. Aneta Hajná

V. kolo, Liberec 21. 5. (švihadlo)
celkem 20 závodnic
2. Ella Rollová
5. Tereza Havlíčková
6. Aneta Hajná

VI. kolo, Liberec 21. 5. (bez náčiní)
celkem 20 závodnic
7. Ella Rollová
10. Tereza Havlíčková
12.-13. Aneta Hajná

I. kategorie (2008 - 2010)

I. kolo, Chomutov 25. 3. (švihadlo)
celkem 23 závodnic
5. Vanesa Drážďanská
12. Karolína Márová
13. Tereza Váchová
14. Diana Petržílková
20. Veronika Kalinová
23. Magdalena Koubková

II. kolo, Chomutov 25. 3. (bez náčiní)
celkem 23 závodnic
3. Vanesa Drážďanská
7. Veronika Kalinová
9. Tereza Váchová
13. Diana Petržílková
16.-18. Karolína Márová
19.-20. Magdalena Koubková

III. kolo, Horní Jiřetín 8. 4. (švihadlo)
celkem 22 závodnic
10. Vanesa Drážďanská
11. Tereza Váchová
12.-13. Karolína Márová
17. Diana Petržílková
20. Magdalena Koubková
21.-22. Veronika Kalinová

IV. kolo, Horní Jiřetín 8. 4. (bez náčiní)
celkem 22 závodnic
2. Vanesa Drážďanská
8. Veronika Kalinová
9. Tereza Váchová
10. Diana Petržílková
14.-15. Karolína Márová
17. Magdalena Koubková

V. kolo, Liberec 21. 5. (švihadlo)
celkem 24 závodnic
7. Karolína Márová
10. Diana Petržílková
12. Tereza Váchová
13. Vanesa Drážďanská
17.-18. Veronika Kalinová
24. Magdalena Koubková

VI. kolo, Liberec 21. 5. (bez náčiní)
celkem 25 závodnic
4. Vanesa Drážďanská
7. Diana Petržílková
8. Tereza Váchová
9. Karolína Márová
10. Veronika Kalinová
21. Magdalena Koubková