Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | ... |   další > | na konec >>

Sraz před odjezdem na oddílové soustředění do Žinkov je 1. srpna ve 13 hodin u sportovní haly Březenecká.

Budeme potřebovat naložit koberce, a proto prosíme tatínky o pomoc.

Před odjezdem bude vybírán doplatek na soustředění, karta pojištěnce (stačí ofocená) a vyplněný formulář zmocnění - ke stažení zde: http://ulozto.cz/xkjEb1Fm/zmocneni-a-urceni-osoby- doc
Adresa: Jméno; Soustředění MG, Tělovýchovné středisko Žinkovy, Č.p. 135, PSČ 335 01.

21.06.2015 Závěrečná akademie 23.6.2015

Přijďte se s námi rozloučit s jarní částí sezóny. Na závěrečné akademii se Vám předvedou všechny naše závodnice včetně Oblastních přebornic a účastnic letošních ročníků MČR. Uvidíte závodní sestavy i speciálně připravená vystoupení. Začínáme v 16 hodin. Těšíme se na Vás!

11.06.2015 6.6.2015 Milevsko MINI CUP

6.6.2015 Milevsko MINI CUP
Naše nejmladší děvčátka se už také rozjela na svůj první velký pohárový závod do Milevska a nevedla si vůbec špatně. Natálka Hanzlíková získala bronzovou medaili, Sašenka Yuza obsadila 8.místo a Monička Trejbalová místo 10. Trenérce se jejich výkony líbily a děvčátka dostala velkou pochvalu.

08.06.2015 7.6.2015 Mistrovství ČR v kombinovaném programu

7.6.2015 Mistrovství ČR v kombinovaném programu
Máme za sebou poslední mistrovství této sezóny, které se konalo ve Spořicích a zásluhou pořadatelského oddílu MIKA Chomutov se vydařil. V I.VTp nás reprezentovala Jacqueline Bernasová, která obsadila 9.místo a družstvo Severočeské oblasti č. 1, za které bojovala skončilo na 7.místě. Tereza Žižková v kategorii žen startovala za družstvo Severočeské oblasti č. 2 a toto družstvo získalo STŘÍBRNOU MEDAILI. V jednotlivkyních po kvalitním výkonu obsadila 4.místo se stejným počtem bodů s bronzovou medailistkou a od zlata ji dělilo pouhých 0,05 setin bodu. Moc děvčatům gratulujeme.