Letní oddílové soustředení se bude konat od 5. do 11. srpna 2017 ve Sportcentru Žinkovy. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
18.03.2017 Jablonecký korálek

Jablonecký korálek
Tak první závody letošního roku máme za sebou. Cestovaly jsme do Jablonce nad Nisou na 15.ročník závodu Jablonecký korálek v kombinovaném programu. O první medaili a to stříbrnou se postarala Jacqueline Bernasová v kategorii žen. Také se dařilo Elle Rollové, která obsadila 5.místo. 6.místo získala ve své kategorii Valerie Drážďanská. Ostatní výsledky jsou v záložce.

24.02.2017 Tréninky během jarních práznin

Příští týden se tréninky nebudou konat z důvodu jarních prázdnin. Pouze v pondělí a úterý mají tréninky pozvané gymnastky dle domluvy s trenérkami.

10.02.2017 Vystoupení na plese SPŠ v městském divadle

Vystoupení na plese SPŠ v městském divadle
Společná skladba nadějích nejmladších (Natálka Hanzlíková, Lucinka Králová, Monička Trejbalová, Sašenka Yuza a Dominka Mikšovicová) vystoupily na plese SPŠ v městském divadle. Děvčatům se vystoupení povedlo, pochvalu dostaly od trenérky, velký potlesk od publika a také obdiv od Jiřího Mádla, se kterým se vyfotily..

16.01.2017 Vyhodnocení závodnic

Vyhodnocení závodnic
Ještě se naposledy ohlížíme za uplynulým rokem při pohledu na celkové vyhodnocení závodnic.
Ve volném programu dominovala Adéla Poláchová, vítězka Oblastního přeboru kadetek mladších, vítězka Severočeské ligy a držitelka 19. místa z Mistrovství ČR. Druhou nejúspěšnější závodnicí byla Sofie Krsteva, která vyhrála Oblastní přebor nadějí mladších, podělila se o první místo v Severočeské lize a úspěšně nás reprezentovala na MČR. Na třetím místě se umístila Adéla Čermáková, která v průběhu sezóny sbírala výborná umístění a také si vybojovala účast na Mistrovství ČR.
V kombinovaném programu se nejvíce prosadila Tereza Žižková, která ovšem v létě svou závodní činnost ukončila, aby se mohla nyní připravovat na maturitní zkoušku a přijímací řízení na vysokou školu. Druhé místo obsadila Jacqueline Bernasová, dlouhodobě velmi úspěšná závodnice, která vybojovala bronz na Oblastním přeboru V. kategorie, bronz v Severočeské lize a výborné šesté místo na Mistrovství ČR. Na třetí místo se propracovala Valerie Drážďanská, která nás úspěšně reprezentuje ve III. kategorii a je jednou z našich velkých nadějí v kombinovaném programu.
Kompletní vyhodnocení najdete v záložce s výsledky.
Moc gratulujeme závodnicím, kterým se loňský rok vydařil, a všem přejeme hodně úspěchů do závodů v roce 2017!