Svet-Stranek.cz
SC 80 Chomutov

Severočeská oblastní liga 2017:Moderní gymnastika Chomutov

Severočeská oblastní liga 2017

Volný program

Juniorky, dorostenky, kadetky, naděje starší a mladší závodí v 6 kolech, naděje nejmladší A závodí v 5 kolech, z nichž nejlepší 4 výsledky se započítávají do celkového hodnocení. Naděje nejmladší B ve 3 kolech, z nichž nejlepší 3 výsledky se započítávají do celkového hodnocení.
Závodnice, která se nezúčastní alespoň 4 kol, resp. 3, nebude zahrnuta do celkového hodnocení ligy.
V hodnocení ligy se sčítají umístění (1 bod za 1. místo, 2 body za 2. místo, 3,5 bodu za 3.-4. místo atd.) a vítězí závodnice s nejnižším počtem bodů.
Liga se bude skládat z oblastního přeboru a dvou oblastních závodů.

Závody:
22. 4. 2017 SC 80 Chomutov (Oblastní přebor dorostenek a kadetek, Jarní liga III.)
29. 4. 2017 GSK Ústí nad Labem (Oblastní přebor juniorek a nadějí, Jarní liga IV.)
11. 11. 2017 TJ Sokol Jablonec nad Nisou (Podzimní liga)

Celkové hodnocení bude provedeno 11. 11. 2017 v Rumburku. Z celkového pořadí se vyhlašují pouze první tři závodnice.

V lize bude vyhlášeno pouze toto celkové hodnocení, jednotlivá kola budou zpracována do výsledkových listin, které oddíly obdrží emailem po závodě.

KategorieRočníkSestavy
Dorostenky2001 a staršíobruč, kužele, libovolné náčiní
Juniorky a naděje starší2002 - 2006obruč, míč, kužele, stuha
Kadetky starší2002 - 2004kužele, stuha, libovolné náčiní
Kadetky mladší2005 - 2006švihadlo, míč, libovolné náčiní
Naděje mladší2007 - 2008bez náčiní, švihadlo, obruč
Naděje nejmladší A2009 a mladšíbez náčiní, švihadlo
Naděje nejmladší B2011 a mladšíbez náčiní


Náplň:
Kategorie:I. koloII. koloIII. koloIV. kolo V. kolo VI. kolo
Dobruč (OP)kužele (OP)libovolná (OP)obruč (JL IV)kužele (JL IV)libovolná (PL)
J + NSTkužele (JL III)stuha (JL III)obruč (OP)míč (OP)kužele (OP)stuha (OP)
KSTkužele (OP)stuha (OP)libovolná (OP)kužele (JL IV) stuha (JL IV)libovolná (PL)
KMLšvihadlo (OP)míč (OP)libovolná (OP)švihadlo (JL IV)míč (JL IV)libovolná (PL)
NMLšvihadlo (JL III)obruč (JL III)bez náčiní (OP)švihadlo (OP)obruč (OP)bez náčiní (PL)
NNML Abez náčiní (JL III)švihadlo (JL III)bez náčiní (OP)švihadlo (OP)bez náčiní (PL)
NNML B bez náčiní (JL III) bez náčiní (OP)bez náčiní (PZ)

* OP = kolo proběhne na Oblastním přeboru, JL III = kolo proběhne na Jarní lize III., JL IV = kolo proběhne na Jarní lize IV., PL = kolo proběhne na Podzimní lize

Kombinovaný program


Všechny kategorie závodí v 6 kolech, z nichž nejlepší 4 výsledky se započítávají do celkového hodnocení.
Závodnice, která se nezúčastní alespoň 4 kol, nebude zahrnuta do celkového hodnocení ligy.
V hodnocení ligy se sčítají umístění (1 bod za 1. místo, 2 body za 2. místo, 3,5 bodu za 3.-4. místo atd.) a vítězí závodnice s nejnižším počtem bodů.
Liga se bude skládat z oblastního přeboru a dvou oblastních závodů.

Závody:
25. 3. 2017 SK GYM Chomutov (Jarní liga I. – pouze I.-II. kategorie)
8. 4. 2017 TJ Sokol Horní Jiřetín (Jarní liga II. – pouze I.-II. kategorie)
22. 4. 2017 SC 80 Chomutov (Jarní liga III. – pouze III.-V. kategorie)
29. 4. 2017 GSK Ústí nad Labem (Jarní liga IV. – pouze III.-V. kategorie)
21. 5. 2017 MG Liberec (Oblastní přebor)

Celkové hodnocení bude provedeno 21. 5. 2017 v Liberci. Z celkového pořadí se vyhlašují pouze první tři závodnice.

V lize bude vyhlášeno pouze toto celkové hodnocení, jednotlivá kola budou zpracována do výsledkových listin, které oddíly obdrží emailem po závodě.

KategorieRočníkSestavy
V. kategorie2001 a staršídvě sestavy s libovolným náčiním
IV. kategorie2001 - 2004kužele, stuha
III. kategoire2004 - 2006obruč, míč
II. kategorie2006 - 2008bez náčiní, švihadlo
I. kategorie2008 - 2010bez náčiní, švihadlo


Náplň:
Kategorie:I. koloII. koloIII. koloIV. kolo V. koloVI. kolo
V. kategorie*1.libovolná (JL III)2.libovolná (JL III)1.libovolná (JL IV)2.libovolná (JL IV)1.libovolná (OP)2.libovolná (OP)
IV. kategoriekužele (JL III)stuha (JL III)kužele (JL IV)stuha (JL IV)kužele (OP)stuha (OP)
III. kategoriemíč (JL III)obruč (JL III)míč (JL IV)obruč (JL IV)míč (OP)obruč (OP)
II. kategoriešvihadlo (JL I)bez náčiní (JL I)švihadlo (JL II)bez náčiní (JL II)švihadlo (OP)bez náčiní (OP)
I. kategoriešvihadlo (JL I)bez náčiní (JL I)švihadlo (JL II)bez náčiní (JL II)švihadlo (OP)bez náčiní (OP)

* V. kategorie – 1. a 2. volná se určuje dle pořadí náčiní FIG (švihadlo ,obruč, míč, kužele, stuha)
** JL I = kolo proběhne na Jarní lize I., JL II = kolo proběhne na Jarní lize II., JL III = kolo proběhne na Jarní lize III., JL IV = kolo proběhne na Jarní lize IV., OP = kolo proběhne na Oblastním přeboru

Základní program


Všechny kategorie závodí v 6 kolech, z nichž nejlepší 4 výsledky se započítávají do celkového hodnocení.
Závodnice, která se nezúčastní alespoň 4 kol, nebude zahrnuta do celkového hodnocení ligy.
V hodnocení ligy se sčítají umístění (1 bod za 1. místo, 2 body za 2. místo, 3,5 bodu za 3.-4. místo atd.) a vítězí závodnice s nejnižším počtem bodů.
Liga se bude skládat z oblastního přeboru a dvou oblastních závodů.

Závody:
25. 3. 2017 SK GYM Chomutov (Jarní liga I.)
8. 4. 2017 TJ Sokol Horní Jiřetín (Jarní liga II.)
6. 5. 2017 USK Slávie Ústí nad Labem (Oblastní přebor)

Celkové hodnocení bude provedeno 6. 5. 2017 v Ústí nad Labem. Z celkového pořadí se vyhlašují pouze první tři závodnice.

V lize bude vyhlášeno pouze toto celkové hodnocení, jednotlivá kola budou zpracována do výsledkových listin, které oddíly obdrží emailem po závodě.

KategorieRočníkSestavy
4. kategorie2003 a staršíkužele, stuha
3. kategorie2004 - 2005obruč, míč
2. kategorie2006 - 2007švihadlo, obruč
1. kategorie2008 - 2009bez náčiní, švihadlo


Náplň:
Kategorie:I. koloII. koloIII. koloIV. kolo V. koloVI. kolo
4. kategorie kužele (JL I)stuha (JL I)kužele (JL II)stuha (JL II)kužele (OP)stuha (OP)
3. kategorieobruč (JL I)míč (JL I)obruč (JL II)míč (JL II)obruč (OP)míč (OP)
2. kategoriešvihadlo (JL I) obruč (JL I)švihadlo (JL II)obruč (JL II)švihadlo (OP)obruč (OP)
1. kategoriebez náčiní (JL I) švihadlo (JL I)bez náčiní (JL II) švihadlo (JL II)bez náčiní (OP)švihadlo (OP)

* JL I = kolo proběhne na Jarní lize I., JL II = kolo proběhne na Jarní lize II., OP = kolo proběhne na Oblastním přeboru