Svet-Stranek.cz
SC 80 Chomutov

Severočeská oblastní liga 2016:Moderní gymnastika Chomutov

Severočeská oblastní liga 2016

Volný program

Juniorky, dorostenky, kadetky, naděje starší a mladší závodí v 6 kolech, z nichž nejlepší 4 výsledky se započítávají do celkového hodnocení.
Naděje nejmladší A závodí ve 4 kolech a naděje nejmladší B ve 3 kolech, z nichž nejlepší 3 výsledky se započítávají do celkového hodnocení.
Závodnice, která se nezúčastní alespoň 4 kol, resp. 3, nebude zahrnuta do celkového hodnocení ligy.
V hodnocení ligy se sčítají umístění (1 bod za 1. místo, 2 body za 2. místo, 3,5 bodu za 3.-4. místo atd.) a vítězí závodnice s nejnižším počtem bodů.
Liga se bude skládat z oblastního přeboru a dvou oblastních závodů.

Závody:
30. 4. 2016 SC 80 Chomutov (Oblastní přebor dorostenek a kadetek, Čarodějnický závod)
7. 5. 2016 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Oblastní přebor nadějí, Májový závod)
12. 11. 2016 TJ MG Rumburk (Podzimní závod)

Celkové hodnocení bude provedeno 12. 11. 2016 v Rumburku. Z celkového pořadí se vyhlašují pouze první tři závodnice.

V lize bude vyhlášeno pouze toto celkové hodnocení, jednotlivá kola budou zpracována do výsledkových listin, které oddíly obdrží emailem po závodě.

KategorieRočníkSestavy
Dorostenky2000 a staršímíč, kužele, libovolné náčiní
Juniorky a naděje starší2001 - 2005švihadlo, obruč, míč, kužele
Kadetky starší2001 - 2003švihadlo, kužele, libovolné náčiní
Kadetky mladší2004 - 2005bez náčiní, obruč, míč
Naděje mladší2006 - 2007bez náčiní, švihadlo, obruč
Naděje nejmladší A2008 a mladšíbez náčiní, libovolné náčiní
Naděje nejmladší B2010 a mladšíbez náčiní


Náplň:
Kategorie:I. koloII. koloIII. koloIV. kolo V. kolo VI. kolo
Dmíč (OP)kužele (OP)libovolná (OP)míč (MZ)kužele (MZ)libovolná (PZ)
J + NSTšvihadlo (ČZ)obruč (ČZ)míč (OP)kužele (OP+ČZ)kužele (OP+ČZ)libovolná (PZ)
KSTšvihadlo (OP)kužele (OP)libovolná (OP)švihadlo (MZ)kužele (MZ)libovolná (PZ)
KMLbez náčiní (OP)obruč (OP)míč (OP)obruč (MZ)míč (MZ)bez náčiní (PZ)
NMLšvihadlo (ČZ)obruč (MZ)bez náčiní (OP)švihadlo (OP)obruč (OP)bez náčiní (PZ)
NNML Abez náčiní (ČZ)bez náčiní (OP)libovolná (OP)bez náčiní (PZ)
NNML B bez náčiní (MZ) bez náčiní (OP)bez náčiní (PZ)

* OP = kolo proběhne na Oblastním přeboru, ČZ = kolo proběhne na Čarodějnickém závodě, MZ = kolo proběhne na Májovém závodě, PZ = kolo proběhne na Podzimním závodě

Kombinovaný program


III. - V. kategorie závodí v 6 kolech, z nichž nejlepší 4 výsledky se započítávají do celkového hodnocení. I. - II. kategorie závodí ve 4 kolech, z nichž nejlepší 3 výsledky se započítávají do celkového hodnocení.
Závodnice, která se nezúčastní alespoň 4 kol, resp. 3, nebude zahrnuta do celkového hodnocení ligy.
V hodnocení ligy se sčítají umístění (1 bod za 1. místo, 2 body za 2. místo, 3,5 bodu za 3.-4. místo atd.) a vítězí závodnice s nejnižším počtem bodů.
Liga se bude skládat z oblastního přeboru a dvou oblastních závodů.

Závody:
10. 4. 2016 GSK Ústí nad Labem (Ústecký pohár)
30. 4. 2016 SC 80 Chomutov (Čarodějnický závod)
7. 5. 2016 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (Májový závod)
22. 5. 2016 GSK Ústí nad Labem (Oblastní přebor)

Celkové hodnocení bude provedeno 22. 5. 2016 v Ústí nad Labem. Z celkového pořadí se vyhlašují pouze první tři závodnice.

V lize bude vyhlášeno pouze toto celkové hodnocení, jednotlivá kola budou zpracována do výsledkových listin, které oddíly obdrží emailem po závodě.

KategorieRočníkSestavy
V. kategorie2000 a staršídvě sestavy s libovolným náčiním
IV. kategorie2000 - 2003kužele, stuha
III. kategoire2003 - 2005obruč, míč
II. kategorie2005 - 2007bez náčiní, švihadlo
I. kategorie2007 - 2009bez náčiní, švihadlo


Náplň:
Kategorie:I. koloII. koloIII. koloIV. kolo V. koloVI. kolo
V. kategorie*1.libovolná (ČZ)2.libovolná (ČZ)1.libovolná (MZ)2.libovolná (MZ)1.libovolná (OP)2.libovolná (OP)
IV. kategoriekužele (ČZ)stuha (ČZ)kužele (MZ)stuha (MZ)kužele (OP)stuha (OP)
III. kategoriemíč (ČZ)obruč (ČZ)míč (MZ)obruč (MZ)míč (OP)obruč (OP)
II. kategoriešvihadlo (ÚP)bez náčiní (MZ)švihadlo (OP)bez náčiní (OP)
I. kategoriešvihadlo (ÚP)bez náčiní (MZ)švihadlo (OP)bez náčiní (OP)

* V. kategorie – 1. a 2. volná se určuje dle pořadí náčiní FIG (švihadlo ,obruč, míč, kužele, stuha)
** ÚP = kolo proběhne na Ústeckém poháru, MZ = kolo proběhne na Májovém závodě, ČZ = kolo proběhne na Čarodějnickém závodě, OP = kolo proběhne na Oblastním přeboru

Základní program


2. - 4. kategorie závodí v 6 kolech, z nichž nejlepší 4 výsledky se započítávají do celkového hodnocení. 1. kategorie závodí ve 4 kolech a 5. kategorie ve 3 kolech, z nichž nejlepší 3 výsledky se započítávají do celkového hodnocení.
Závodnice, která se nezúčastní alespoň 4 kol, resp. 3, nebude zahrnuta do celkového hodnocení ligy.
V hodnocení ligy se sčítají umístění (1 bod za 1. místo, 2 body za 2. místo, 3,5 bodu za 3.-4. místo atd.) a vítězí závodnice s nejnižším počtem bodů.
Liga se bude skládat z oblastního přeboru a dvou oblastních závodů.

Závody:
19. 3. 2016 MIKA Chomutov (Jarní závod)
9. 4. 2016 TJ Sokol Horní Jiřetín (Velikonoční závod)
8. 5. 2016 USK Slávie Ústí nad Labem (Oblastní přebor)

Celkové hodnocení bude provedeno 8. 5. 2016 v Ústí nad Labem. Z celkového pořadí se vyhlašují pouze první tři závodnice.

V lize bude vyhlášeno pouze toto celkové hodnocení, jednotlivá kola budou zpracována do výsledkových listin, které oddíly obdrží emailem po závodě.

KategorieRočníkSestavy
5. kategorie2000 a staršílibovolné náčiní
4. kategorie2002 a staršímíč, kužele
3. kategorie2003 - 2004obruč, míč
2. kategorie2005 - 2006švihadlo, obruč
1. kategorie2007 - 2008bez náčiní, švihadlo


Náplň:
Kategorie:I. koloII. koloIII. koloIV. kolo V. koloVI. kolo
5. kategorielibovolná (JZ)libovolná (VZ)libovolná (OP)
4. kategoriemíč (JZ)kužele (JZ)míč (VZ)kužele (VZ)míč (OP)kužele (OP)
3. kategorieobruč (JZ)míč (JZ)obruč (VZ)míč (VZ)obruč (OP)míč (OP)
2. kategoriešvihadlo (JZ) obruč (JZ)švihadlo (VZ)obruč (VZ)švihadlo (OP)obruč (OP)
1. kategoriebez náčiní (JZ) švihadlo (VZ)bez náčiní (OP)švihadlo (OP)

* JZ = kolo proběhne na Jarním závodě, VZ = kolo proběhne na Velikonočním závodě, OP = kolo proběhne na Oblastním přeboru