Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | ... |   další > | na konec >>
07.06.2018 Severočeská oblastní liga kombinovaného programu 2018

Severočeská oblastní liga kombinovaného programu 2018
Na oblastním přeboru KP ve Spořicích byly vyhlášeny výsledky Severočeské ligy KP pro rok 2018. Nejlépe si vedla ve všech kolech ve III. kategorii Ella Rollová, které obsadila 2.-3.místo. Medailové umístění ještě patřilo v V. kategorii Jacqueline Bernasové, která získala bronz. Těsně pod stupni vítězů se umístila děvčata ve IV. kategorii a to Lucie Becková na 4.místě a Valerie Drážďanská na 5.místě. Ve II. kategorii nám patřilo 5.místo zásluhou Vanesy Drážďanské, 6. skončila Tereza Váchová, 10 Karolína Márová a 14. Diana Petržílková, které se nezúčastnila všech kol. V I. kategorii získala 8.místo Veronika Němečková a 13. Klára Roscher, Všech kol ne nezúčastnily Veronika Kalinová, obsadila 14.místo, Denisa Lenková, ta skončila 19. a Natálka Kunešová, které patřilo konečné 21.místo.

07.06.2018 Akademie

Akademie
Závěrečná akademie se uskuteční 26.6.2018 v naší hale od 16,00 hodin. Zveme všechny rodiče, prarodiče, příbuzné a všechny příznivce moderní gymnastiky.

03.06.2018 Mistrovství ČR v kombinovaném programu

Mistrovství ČR v kombinovaném programu
Poslední mistrovství v jarní sezóně pořádal oddíl TJ Vodní stavby Praha. I zde jsme měly své zástupkyně. Ve IV. kategorii to byla Lucka Becková, které patřilo 16.místo a v V.kategorii Jacqueline Bernasová, ta skončila na místě 9. Byl to její poslední závod, nyní se bude věnovat studiu. Přejeme mnoho úspěchů. 3.družstvo Severočeské oblasti, kam patřily obě naše závodnice skončilo na místě 16.

02.06.2018 Táborský pohár

Táborský pohár
Na jihu Čech jsme se zúčastnily závodu Táborský pohár, který pořádal oddíl moderní gymnastiky GSK Tábor. V nadějích mladších zvítězila Sašenka Yuza a Dominka Mikšovicová obsadila 4.místo z 11 závodnic. V kadetkách mladších získala bronz Anička Mileroá a Barča Suchardová skončila na 7.místě a v kadetkách starších po bezchybném výkonu obsadila Kačka Ťupová 3.místo. 5.místo patřilo Adéle Poláchové a 12. místo Adélce Čermákové.