Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | ... |   další > | na konec >>
08.05.2018 Oblastní přebor nadějí a Jarní liga V

Oblastní přebor nadějí a Jarní liga V
Oblastní přebor nadějí pořádal oddíl moderní gymnastiky TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou. Naše děvčata dosáhla vynikajících výsledků. Kategorii naděje mladší ovládla Sašenka Yuza a vyhrála i finále ve všech sestavách. 5. skončila Monika Trejbalová, 6.-7. Dominka Mikšovicová a 10. Nikolka Duong Thao Ngan. V nadějích nejmladších A nám také patřil titul přebornice oblasti a to zásluhou Sofinky Nastoupilové, která získala i dvě stříbrné za sestavu bez náčiní a se švihadlem. 4.místo obsadila Natálka Součková a vyhrála i bronz za sestavu bez náčiní. Naděje nejmladší B vyhrála Kačenka Králová, 2.místo vybojovala Stelča Zemanpvá, 4. skončila Terezka Hlavničková a 8.Natálka Duong Tuong Lam. I v nadějích nejmladších C jsme přivezly medaili a to bronzovou, kterou získala Verunka Linhartová.
V Jarní lize vyhrála zlato v dorostenkách Klára Tilcerová, v kadetkách starších pak Áda Poláchová stříbro a Adélka Čermáková bronz. Na 5.místě skončila Kačka Ťupová a Natálka Chlustinová obsadila místo 11. V kadetkách mladších pak přidala Sofča Krsteva bronz, Anička Milerová 5.-6.místo a Barča Suchardová místo 7.
Na Sašenku čeká Mistrovství ČR v nadějích mladších. Budeme držet palečky.

06.05.2018 Oblastní přebor v kombinovaném programu

Oblastní přebor v kombinovaném programu
Další oblastní přebor pořádal oddíl SK GYM Chomutov společně s TJ Sokol Horní Jiřetín. Ani jsme nemusely jet daleko, závod se konal ve Spořicích. A pořadatelé si dali záležet, vše bylo zvládnuto na jedničku. V 1.kategorii si nejlépe vedla Verunka Němečková, která obsadila 6.místo a hned za ní skončila Verunka Kalinová. Klárka Roscher skončila na 12.-13.místě, Deniska Lenková obsadila 18.místo a Natálka Kunešová místo 19. Ve 2.kategorii Vaneska Drážďanská získala 5.místo, Terezka Váchová 7.místo, Dianka Petržílková skončila 11. a Kája Márová 15. Ve třetí kategorii obsadila Ella Rollová 5.příčku a v sestavě s míčem vybojovala místo 2. Ve 4.kategorii už to cinklo a Lucka Becková získala bronz a ve stuze byla 3., Valerka Drážďanská skončila 5. V 5.kategorii Jacqueline Bernasová skončila také na bronzové příčce a sestavu s obručí vyhrála. Děvčatům, která se kvalifikují na M ČR přejeme mnoho úspěchů.

01.05.2018 Bohemka Bobík Cup

Bohemka Bobík Cup
Oddíl MG TJ Bohemians Praha pořádal již 10.ročník závodu s Bobíkem a jako vždy se vydařil. Děvčátka v nadějích nejmladších bojovala statečně. V silném obsazení této kategorie získala Stelča Zemanová 6.místo a Kačenka Králová místo 7. V nadějích mladších už si Saša Yuza se soupeřkami poradila a svoji kategorii
vyhrála a Dominka Mikšovicová získala krásné 7.místo.I v nadějích nejmladších A jsme získaly medaili a to bronzovou díky výkonu Sofinky Nastoupilové a letos už po několikáté obsadila 4.příčku Natálka Součková. V kadetkách mladších se postarala Anička Milerová také o bronz a Barča Suchardová skončila 5. I v kadetkách starších jsme získaly bronz a to zásluhou Adély Poláchové a Áduš Čermáková, které se tentokrát nedařilo obsadila místo 15. V dorostenkách zůstala Klárka Tilcerová těsně pod stupni vítězů. Na závěr si děvčata zatančila s Bobíkem.

29.04.2018 Chomutovský pohár

Chomutovský pohár
I v neděli jsme se věnovaly moderní gymnastice a pořádaly jsme již 33.ročník našeho závodu. Tentokrát se do Chomutova sjela děvčata nejen z oblasti, ale z celé republiky. A naše děvčata si vedla výborně. Získala 6 prvních míst, 2 druhá a 4 třetí místa. Dopoledne probíhal závod kombinovaného programu. Zde pohár vyhrála Jacky Bernasová v 5.kategorii, bronz získala Ella Rollová ve 3.kategorii a Terezka Váchová ve 2,kategorii. Zde obsadila Vaneska Drážďanská 7.-8.místo, Kája Márová 10.místo a Dianka Petržílková místo 11. V 1.kategorii si nejlépe vedla Verunka Kalinová a skončila na 5.místě, 8.místo získala Verunka Němečková, 12. Klárka Roscher, 14. Natálka Kunešová a 15.skončila Deniska Lenková. V odpoledním závodě ve volných sestavách si vítězný pohár vybojovala Terezka Hlavničková, Sašenka Yuza, Sofinka Nastoupilová, Sofča Krsteva a Adéla Poláchová. Stříbro si odnesla Stellinka Zemanová a Dominka Mikšovicová a bronz získala Verunka Linhartová a Barča Suchardová. Dáe si vybojovala 5.místo Alička Bertholdová v nadějích nejmladších C, v nadějích nejmladších B obsadila 4.příčku Kačenka Králová a v nadějích mladších A vybojovala Natálka Součková 4.místo. V nadějích mladších se na 4.místě umístila Monika Trejbalová a Natálka Hanzlíková pak na místě 6. V kadetkách mladších získala Anička