Letní oddílové soustředení se bude konat od 4. do 10. srpna 2018 ve Sportcentru Žinkovy. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
07.04.2018 Goodwill Cup - SK Motorlet Praha

Goodwill Cup - SK Motorlet Praha
Již 26.ročník tradičního závodu pořádal oddíl SK Motorlet Praha. Jako každý rok, i letos se zde představilo velké množství závodnic z celé republiky. Naše naděje nejmladší si poprvé otestovaly nové sestavy bez náčiní, které Kačenka Králová ozdobila 9.místem a Stelinka Zemanová 10.místem. Naděje mladší a kadetky starší měly trochu neposlušné náčiní, ale i tak je umístění výborné. V nadějích mladších získala Saša Yuza 7.místo, Dominka Mikšovicová 19.místo a Natálka Hanzlíková místo 25. Nejlépe si vedla Adéla Poláchová, které obsadila 5.příčku a Adélka Čermáková skončila 11. V obou těchto kategoriích závodilo 30 závodnic.

07.04.2018 Jarní liga II - GSK Ústí nad Labem

Jarní liga II - GSK Ústí nad Labem
Závodnice kombinovaného programu vyjely na svou oblastní ligu do Ústí nad Labem. V I.kategorii obsadila 10. místo Veronika Němečková, 12. skončila Klára Roscher, 16. Denisa Lenková, 18.příčku obsadila Verunka Kalinová a 19. skončila Natálka Kunešová. Ve II. kategorii přivážíme bramborovou příčku zásluhou Vanesky Drážďanské, o 5.příčku se postarala Terezka Váchová, 8.skončila Kája Márová a 13.-14. Dianka Petžílková. Ve III.kategorii už na nás čekala stříbrná medaile,kterou získalal Elča Rollová a ve IV. kategorii dokonce Lucka Becková přiváží zlatou medaili a Valerka Drážďanská veze opět bramborové umístění. V jednotlivých kolech ligy jsme získaly 2 první místa a to Ella Rollová za sestavu s míčem a Valerka Drážďanská za sestavu s kuželi. Za tuto sestavu má ještě 2.-3.místo Lucka Becková. Bronzové umístění jsme získaly za sestavu se švihadlem zásluhou Terezky Váchové a za sestavu se stuhou, které vybojovala Lucka Becková. Gratulace všem děvčatům.

31.03.2018 AJUR CUP - Velikonoční pomlázka

AJUR CUP - Velikonoční pomlázka
Již 19.ročník mezinárodního závodu AJUR CUP pořádal oddíl SK MG AJUR Hradec Králové. A opět to byl závod náročný jak pro závodnice, tak pro rozhodčí. Radost nám udělala zlatá medaile Adély Poláchové v kadetkách starších. V téže kategorii obsadila Kateřina Ťupová 8.místo a pouhou desetinu za ní skončila Adéla Čermáková na místě 10. V nejpočetnější kategorii nadějí mladších získala 7.místo Sašenka Yuza, 15.místo Dominka Mikšovicová a místo 27. Natálka Hanzlíková. Velká gratulace děvčatům.

24.03.2018 Bizon's Cup - TJ Vodní stavby Praha Zelený pruh

Bizon's Cup - TJ Vodní stavby Praha Zelený pruh
Děvčata kombinovaného programu se zúčastnila silně obsazeného závodu, který pořádal oddíl TJ Vodní stavby Praha Zelený pruh. Pro velký počet závodnic byl závod rozdělen na závod ve volných sestavách a povinnou sestavu předvedlo vždy 10 nejlepších z kategorie. Naše děvčata se vůbec neztratila. K prvnímu závodu v nových sestavách nastoupila Lucie Becková, Valerie Drážďanská a Ella Rollová. Ella zazářila z našich děvčat nejvíce, obsadila 4.místo ve III.kategorii a ve IV. kategorii získala Lucka 8. a Valerka 9.místo. První nepostupové místo do finále zbylo na Vanesku Drážďanskou v nejpočetněji obsazené II. kategorii. Výborný výsledek, děvčatům gratulujeme.