Letní oddílové soustředení se bude konat od 10. do 16. srpna 2019 ve Sportcentru Žinkovy. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>

Do oddílu letos přijímáme pouze děvčata narozená v letech 2013 a 2014. Starší ani mladší zájemkyně z kapacitních důvodů nemůžeme přijmout.

Na nábor si vezměte sportovní oblečení - legíny a ponožky..

Těšíme se na všechny nové gymnastky!.

25.07.2018 Letní soustředění 2018

Letní soustředění 2018
Na soustředění vyrazíme v sobotu 4. srpna. Sraz je ve 13:00 u sportovní haly Březenecká. Prosíme nejen gymnastky, aby dorazily včas, ale také tatínky, aby nám přišli pomoci s nakládáním koberců.

Před odjezdem budeme vybírat doplatek za soustředění, kartičku pojištěnce (stačí i ofocenou) a podepsané zmocnění, dokument si stáhněte zde: https://uloz.to/!Xf4e3O06Dr35/zmocneni-a-urceni-os oby-doc

Návrat je plánován na pátek 10. srpna kolem 16. hodiny. Přesný čas v ten den ještě potvrdíme.

23.06.2018 SUNSHINE CUP - RG Proactive Milevsko

SUNSHINE CUP - RG Proactive Milevsko
Naší poslední zastávkou sezóny byl 1.ročník závodu Sunshine Cup, který oddíl RG Proactive Milevsko uspořádal na náměstí v Milevsku. Počasí sice moc nepřálo, ale závodnice, trenérky i rozhodčí si užily hezkého prostředí a atmosféry tohoto závodu. Moc děkujeme pořádajícímu oddílu za nápad, přípravu, doprovodný program a skvělého moderátora, který nás celý závod bavil. Vše bylo umocněno i výbornými výsledky našich závodnic. V nadějích mladších Saša Yuza a v kadetkách starších Adéla Poláchová závod vyhrály, v nadějích mladších Dominika Mikšovicová, v nadějích nejmladších Stella Zemanová, kadetkách mladších Anna Milerová a v kadetkách starších Adéla Čermáková přidaly ve svých kategoriích bronz. Kačka Králová skončila v nadějích nejmladších na 6.místě a Kateřina Ťupová v kadetkách starších na místě 5. Dále jsme vybojovaly za družstva celkové 2. a 3.místo.

16.06.2018 Karlovarský pohár - TopGym Karlovy Vary

Karlovarský pohár - TopGym Karlovy Vary
Již šestý ročník Karlovarského poháru byl dalším závodem s naší účastí. Na mezinárodním závodě se představily závodnice z klubů Izraele, Ukrajiny, Belgie, Polska, Německa, Slovenska a České republiky. V nadějích mladších získala Sašenka Yuza stříbrnou medaili a krásné páté místo vybojovala Dominka Mikšovicová. V kadetkách mladších ročník 2006 skončila Sofie Krsteva těsně pod stupni a v kadetkách mladších ročník 2007 skončila 8. Anička Milerová a 9. Barča Suchardová.V kadetkách starších jsme opět získaly bramborovou medaili zásluhou Adély Poláchové, Kačka Ťupová obsadila 9. a Adélka Čermáková 10.místo.