Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | ... |   další > | na konec >>
16.01.2017 Vyhodnocení závodnic

Vyhodnocení závodnic
Ještě se naposledy ohlížíme za uplynulým rokem při pohledu na celkové vyhodnocení závodnic.
Ve volném programu dominovala Adéla Poláchová, vítězka Oblastního přeboru kadetek mladších, vítězka Severočeské ligy a držitelka 19. místa z Mistrovství ČR. Druhou nejúspěšnější závodnicí byla Sofie Krsteva, která vyhrála Oblastní přebor nadějí mladších, podělila se o první místo v Severočeské lize a úspěšně nás reprezentovala na MČR. Na třetím místě se umístila Adéla Čermáková, která v průběhu sezóny sbírala výborná umístění a také si vybojovala účast na Mistrovství ČR.
V kombinovaném programu se nejvíce prosadila Tereza Žižková, která ovšem v létě svou závodní činnost ukončila, aby se mohla nyní připravovat na maturitní zkoušku a přijímací řízení na vysokou školu. Druhé místo obsadila Jacqueline Bernasová, dlouhodobě velmi úspěšná závodnice, která vybojovala bronz na Oblastním přeboru V. kategorie, bronz v Severočeské lize a výborné šesté místo na Mistrovství ČR. Na třetí místo se propracovala Valerie Drážďanská, která nás úspěšně reprezentuje ve III. kategorii a je jednou z našich velkých nadějí v kombinovaném programu.
Kompletní vyhodnocení najdete v záložce s výsledky.
Moc gratulujeme závodnicím, kterým se loňský rok vydařil, a všem přejeme hodně úspěchů do závodů v roce 2017!

02.01.2017 Začínáme v roce 2017

Začínáme v roce 2017
Vánoční svátky jsou za námi, přejeme všem pohodový rok 2017. S tréninky začínáme již dnes, 2.1.2017. Podrobný přehled skupin a časů najdete v záložce Užitečné informace.

21.12.2016 Severočeská liga 2016

Severočeská liga 2016
Celý rok statečně bojovaly na závodním koberci a vyplatilo se. Naše gymnastky se dočkaly krásných úspěchů v letošním ročníku Severočeské oblastní ligy. Po sečtení průběžných výsledků jsme získaly medaile v šesti z deseti kategorií!
Zlato patří Kláře Tilcerové (dorostenky), Adéle Poláchové (kadetky mladší), Sofii Krstevě (naděje mladší) a Tereze Žižkové (V. kategorie kombinovaného programu).
Stříbro vybohovala Kateřina Ťupová (spojená kategorie nadějí starších a juniorek) a Oleksandra Yuza (naděje nejmladší).
Bronz přidala ještě Jacqueline Bernasová (V. kategorie KP).