Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | ... |   další > | na konec >>
26.11.2016 Mistrovství ČR společných skladeb

Mistrovství ČR společných skladeb
Naše závodnice se popasovaly s celorepublikovou konkurencí se ctí a obsadily pěkné 10. místo. Na výkonu skladby nadějí starších ve složení Adéla Čermáková, Adéla Poláchová, Natalia Chlustinová, Kateřina Ťupová a Sofie Krsteva se bohužel podepsaly dvě chybky, které nás dělily od vysněného sedmého místa. I tak děvčatům moc gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci našeho oddílu!

19.11.2016 Klokan

Klokan
I v Praze se našim závodnicím podařilo navázat na medailové úspěchy z předchozích závodů. Skladba nadějí nejmladších B ve své kategorii s přehledem vyhrála, naděje nejmladší A se probojovaly na velmi pěkné třetí místo. Společná skladba nadějí starších pro nemoc nestartovala a tak si aspoň zazávodila juniorská trojice (Lucie Becková, Adéla Čermáková, Adéla Poláchová), která byla odměněna stříbrným kovem. Stříbro brala také trojice nadějí mladších (Ella Rollová, Tereza Havlíčková, Aneta Hajná) a nejcennější medaili vybojovala dvojice nadějí nejmladších (Anna Milerová a Barbora Suchardová). Gratulujeme!
Kompletní výsledky najdete v záložce.

12.11.2016 Oblastní přebor společných skladeb, Rumburk

Oblastní přebor společných skladeb, Rumburk
Deset medailí přivezly naše gymnastky z Oblastního přeboru společných skladeb a dvojic a trojic v Rumburku! Společná skladba nadějí starších se navíc kvalifikovala na letošní Mistrovství České republiky ve společných skladbách, které se koná v Praze 26. listopadu. Zlato máme ze všech kategorií společných skladeb a ve dvojicích v kategoriích nadějí nejmladších B i A a nadějí mladších. Podrobný přehled a kompletní výsledky najdete v záložce.

V Rumburku bojovaly naše závodnice také jako jednotlivkyně o poslední body do Severočeské oblastní ligy 2016. I v tomto závodě to "cinkalo" a do Chomutova jsme dovezly sedm medailových umístění!

05.11.2016 Vinohradský pohár - TJ Sokol Praha Královské Vinohrady

Vinohradský pohár - TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
Další veleúspěšná sobota, během níž naše gymnastky získaly medaile ve všech společných skladbách a jedné dvojici, které nastoupily na start. Naděje nejmladší B vyhrály medaile stříbrné. O zisk se postarala Natálka Hanzlíková, Lucinka Králová, Sašenka Yuza, Monička Trejbalová a Dominka Mikšovicová. V nadějích nejmladších A si vybojovala Tereza Havlíčková, Bára Suchardová, Aneta Hajná, Anička Milerová a Kája Fröhlichová medaili bronzovou a o další bronzovou medaili se postaraly naděje starší za společnou skladbu s kužely ve složení Adéla Čermáková, Adéla Poláchová, Natalia Chlustinová, Kateřina Ťupová a Sofie Krsteva (na fotce s bývalou reprezentantkou Monikou Míčkovou).
Na závěr dlouhého dne se postavily na start Kateřina Ťupová a Sofie Krsteva ve dvojici a získaly stříbro.