Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | ... |   další > | na konec >>
27.06.2013 Gymnastkám začíná letní pauza

Gymnastkám začíná letní pauza
Jarní část již 32. sezóny našeho oddílu byla završena Závěrečnou akademií v úterý 25. června. Naše závodnice v této části sezóny zaznamenaly mnohé úspěchy a svými výkony velmi pěkně reprezentovaly náš oddíl.
Nepřehlédnutelné bylo silné trio v kategorii I. VTp kombinovaného programu. Aneta Čermáková se stala vítězkou Severočeské oblastní ligy a Oblastní přebornicí, Tereza Žižková zase zazářila čtvrtým místem na Mistrovství České republiky. Jejich výkonům zdatně sekundovala debutantka v této kategorii Jacqueline Bernasová.
Ve volném programu na sebe upozorňovaly Karolína Vostatková a Klára Tilcerová. Obě vyhrály oblastní přebor svých kategorií a na Mistrovství České republiky se probojovaly až do finále, Klára se navíc v celkovém hodnocení prosadila i do první desítky závodnic, když obsadila výborné 8. místo. Mezi mladšími gymnastkami byly nejvíce vidět sběratelky prvních a druhých míst Natalia Chlustinová a Kateřina Ťupová. Adéle Poláchové sezónu komplikovaly časté nemoci, přesto se na oblastním přeboru probojovala na celkové čtvrté místo a mohla nás tak reprezentovat na Mistrovství ČR.
Nejen těmto gymnastkám děkujeme za hezké výsledky a všem přejeme krásné prázdniny. Doufáme, že na gymnastiku zcela nezapomenete a po letní pauze se tak budete moci naplno vrátit do tréninku!

20.06.2013 Fotografie a videa

Byly doplněny fotogalerie z Moudré sovy a 1. ročníku Karlovarského poháru.

Videa sestav z těchto závodů naleznete na oddílovém kanálu YouTube http://www.youtube.com/playlist?list=PL3a2YM1ERktq WTCtmJ4Td2UFjC8XGc7gi

18.06.2013 Závěrečná akademie 25.6.2013

Závěrečná akademie 25.6.2013
Závěrečná akademie se uskuteční v úterý 25. června od 16 hodin. Své sestavy vám předvedou všechny závodnice, které během jarní sezóny zaznamenaly významné úspěchy, dále také uvidíte vystoupení secvičená v hodinách baletu.

Přijďte se před létem rozloučit s gymnastikou!

16.06.2013 Karlovarský pohár 15.6.2013

Z mezinárodního závodu vezeme dvě medaile a jedna z nich je dokonce ta nejcennější! V krásné KV Aréně si zlato na závěr sezóny vybojovala Karolína Vostatková a bronzem byl oceněn výkon Kateřiny Ťupové. Gratulujeme všem zúčastněným gymnastkám a věříme, že si ze závodu v nádherném prostředí vezou pěkné vzpomínky.