Aktuality

Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | ... |   další > | na konec >>
09.06.2013 Moudrá sova 8.6.2013

Na včerejším přátelském závodě v Ústí nad Labem reprezentovalo náš oddíl sedm statečných malých gymnastek. Jak si v očích rozhodčích vedly, se můžete podívat z sekci Výsledky. My holčičkám přejeme, aby je gymnastika nadále bavila a aby příští medaile nebyly již 'jen' účastnické!

Byly doplněny kompletní výsledkové listiny.

03.06.2013 MČR kombinovaného programu 2.6.2013

MČR kombinovaného programu 2.6.2013
V mistrovském závodě I. VTp vybojovala krásné 4. místo Tereza Žižková! Za sestavu s kuželi přitom získala druhou nejvyšší známku. Aneta Čermáková obsadila 9. místo a těsně v závěsu za ní se na 10. příčce umístila Jacqueline Bernasová. Děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu a moc gratulujeme!

Podrobnosti naleznete v sekci Výsledky.

29.05.2013 Jarní pohár, Májová pohoda 25.5.2013

Kompletní výsledkové listiny ze sobotních závodů naleznete v sekci Výsledky a opět je na co se dívat - naše gymnastky nasbíraly devět medailí, gratulujeme!

20.05.2013 MČR Naděje mladší 18.5.2013

MČR Naděje mladší 18.5.2013
V sobotu reprezentovala náš oddíl na Mistrovství ČR Adéla Poláchová, pro kterou to byla první účast na mistrovském závodě. Ze 43. startovní pozice se nejprve představila v sestavě se švihadlem, která se jí vydařila a vynesla velmi slušnou známku. Bohužel únava a nervozita se projevily v druhé sestavě s obručí, kterou poznamenaly hrubé chyby. Nakonec tedy Adélka obsadila 41. místo. Věříme, že získané zkušenosti v budoucnu využije a na výsledkových listinách bude stoupat výš a výš.

Velké gratulace posíláme do Jablonce nad Nisou Adéle Kocourové, která v nedělním závodě nadějí starších vybojovala v sestavě s míčem stříbrnou medaili! Přejeme mnoho úspěchů do dalších závodů!