Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | ... |   další > | na konec >>
07.11.2012 Podzimní dráček 4.11.2012

Podzimní dráček 4.11.2012
Děkujeme pořadatelům z oddílu moderní gymnastiky TJ Rumburk za uspořádání krásného závodu. Premiéra se opravdu povedla a my se rády za rok vrátíme znovu. Oceňujeme pěknou halu, hezké ceny a milou atmosféru.

Kolik medailí naše závodnice utržily a které společné skladby získaly putovní pohár za první místo si můžete přečíst ve Výsledcích.

Byla doplněna fotogalerie.

21.10.2012 Cena města Chomutova 20.10.2012

Cena města Chomutova 20.10.2012
Děkujeme všem pomocníkům z řad rodičů, současných i bývalých závodnic a dalších dobrovolníků za jejich velký podíl na hladkém průběhu závodu. Děkujeme oddílu MIKA Chomutov, který zajistil krásné diplomy pro všechny zúčastněné a ceny pro 3. kategorii. A děkujeme také PRDŮM, kteří opět potěšili celou halu svým exhibičním vystoupením.

V záložce závodu jsou nyní zveřejněny výsledkové listiny. Gratulujeme vítězkám, děkujeme všem závodnicím za předvedené výkony a přejeme jim mnoho štěstí do dalších závodů.

15.10.2012 Plzeňský pohár 6.10.2012

Plzeňský pohár 6.10.2012
Z Plzně jsme si přivezly pět medailí! Kdo je vybojoval a jaké barvy byly můžete zjistit ve Výsledcích. Všem gymnastkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu!