Aktuality

Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | ... |   další > | na konec >>
21.04.2013 Oblastní přebor, II. a III. kolo ligy 20.4.2013

Oblastní přebornicí se v kadetkách mladších stala Karolína Vostatková a v dorostenkách Klára Tilcerová. V kadetkách starších vybojovala druhé místo Kateřina Chlebečková a v dorostenkách obsadila páté místo Monika Charvátová. Podrobné výsledky budou doplněny do sekce Výsledky. Gymnastkám děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu a budeme se těšit na jejich účast na Mistrovství ČR 11. a 12. května ve Vítkovicích.

Nezapomeňte se podívat na výsledky II. a III. kola ligy v sekci Severočeská oblastní liga, je to opravdu krásný pohled na velké množství našich gymnastek na stupních vítězů. Moc gratulujeme!

11.04.2013 Oddílový přebor ZP 11.4.2013

Dnes na tréninku proběhl oddílový přebor závodnic základního programu, známky byly v sekci Výsledky doplněny k výsledkům přeboru kombinovaného programu.

Rodiče, kteří závod fotili, prosíme o zaslání fotek na sc80chomutov@gmail.com

10.04.2013 Videa sestav

Videa sestav
Náš kanál na YouTube byl doplněn o videa ze sobotního Ústeckého poháru. http://www.youtube.com/playlist?list=PL3a2YM1ERktq WTCtmJ4Td2UFjC8XGc7gi

08.04.2013 Ústecký pohár 6. a 7.4.2013

Ústecký pohár 6. a 7.4.2013
Tři medaile z Ústeckého poháru a devět míst na stupních vítězů v Severočeské oblastní lize, takové je naše skóre po závodech v Ústí nad Labem. Jak se komu dařilo si můžete prohlédnout v sekci Výsledky a Severočeská oblastní liga.

Všem gymnastkám moc gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci oddílu!