Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 |   další > | na konec >>
01.09.2011 Oddílové soustředění

Oddílové soustředění
Fotogalerie ze soustředění byla opět doplněna o další obrázky. V sekci Výsledky se můžete podívat, jak si vedly naše gymnastky na soutěžích dovednosti v rámci soustředění.

29.06.2011 Začaly gymnastické prázdniny

Závěrečná akademie 25. června byla tečkou za jubilejní 30. sezonou našeho oddílu. V jarní polovině této sezóny, tedy v části určené závodům jednotlivkyň, jsme zaznamenaly mnohé úspěchy. Nejvýrazněji byla vidět Jacqueline Bernasová, která ve II. VTp vyhrála Severočeskou oblastní ligu, stala se Přebornicí oblasti a na MČR vybojovala 10. místo. V průběhu jara to byly právě závodnice kombinovaného programu, především II. a I. VTp, které byly téměř v každém závodě zárukou medailových umístění. Ve volném programu se již tradičně nejlépe umisťovaly Klára Tilcerová a Kateřina Chlebečková, které tak nadále plní roli vzorů pro mladší členky oddílu. V kategorii kadetek starších se Monika Charvátová poprvé představila v sestavě se stuhou a kromě cenných zkušeností získala také slibné 14. místo na MČR. V základním programu nás úspěšně reprezentovala Jana Novotná, která se ze čtvrtého místa na Oblastním přeboru kvalifikovala na MČR. Z nejmenších závodnic oddílu o sobě daly vědět především Sophie Heublein, Agáta Kopecká, Štěpánka Metálová, Kateřina Ťupová a Adéla Poláchová.
Chomutovské gymnastky nyní čeká pauza, během které, jak doufáme, na gymnastiku úplně nezapomenou, a budou se tak moci po létě naplno vrátit k trénování. Všem děvčatům přejeme krásné prázdniny a těšíme se v září nashledanou!

09.05.2011 MČR kategorie Dorostenky 8.5.2011

MČR kategorie Dorostenky 8.5.2011
Na nejvyšším závodě kategorie Dorostenek si svým výkonem zajistila Klára Tilcerová 13. místo a Lucie Vaňková místo 22. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci! Kompletní výsledky a fotogalerii tohoto závodu nalenete v příslušných záložkách.

08.05.2011 Mistrovství ČR kategorie Kadetky 7.5.2011

Obě naše závodnice, které se do závodu kvalifikovaly na Oblastním přeboru, se na mistrovství probojovaly do finále 16 nejlepších. Jejich konečná umístění a kompletní výsledky závodů naleznete v příslušné sekci.