Svet-Stranek.cz
SC 80 Chomutov

Fotogalerie závodů v roce 2014:Moderní gymnastika Chomutov

Fotogalerie závodů v roce 2014

Videa ze závodů a vystoupení naleznete zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PL3a2YM1ERkt pbCjZNkv2SjXoLt-jH0mf_

Fotografie z Ceny města Chomutova naleznete v záložce závodu.
Naděje mladší SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Naděje mladší SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Naděje mladší SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Naděje mladší SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Naděje mladší SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Naděje mladší SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Naděje mladší SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Naděje mladší SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Naděje mladší SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Seniorky SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Seniorky SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Seniorky SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Seniorky SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Seniorky SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Seniorky SC 80 Chomutov, MČR společných skladeb, Jablonec nad Nisou 29.11.2014
Natalia Chlustinová, naděje mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Kateřina Ťupová, naděje mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Kateřina Ťupová, naděje mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Adéla Poláchová, naděje mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Adéla Poláchová, naděje mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Adéla Poláchová, naděje mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Adéla Poláchová, naděje mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Adéla Poláchová, naděje mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Lucie Becková, kadetky mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Lucie Becková, kadetky mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Simona Tuláková, kadetky mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Naděje nejmladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Naděje nejmladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Naděje nejmladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Naděje nejmladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Naděje nejmladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Naděje nejmladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Naděje nejmladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Naděje mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Naděje mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Naděje mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Naděje mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Naděje mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Naděje mladší, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Seniorky, Systherm cup, Plzeň 23.11.2014
Naděje mladší, Oblastní přebor společných skladeb, Jablonec 15.11.2014
Naděje mladší, Oblastní přebor společných skladeb, Jablonec 15.11.2014
Naděje mladší, Oblastní přebor společných skladeb, Jablonec 15.11.2014
Naděje nejmladší, 3. místo, Oblastní přebor společných skladeb, Jablonec 15.11.2014
Naděje mladší - oblastní přebornice pro rok 2014, Jablonec 15.11.2014
Seniorky - oblastní přebornice pro rok 2014, Jablonec 15.11.2014
Oblastní přebor společných skladeb a zakončení Severočeské oblastní ligy, Jablonec 15.11.2014
Medailistky Severočeské oblastní ligy pro rok 2014, zleva: Lucie Becková (kadetky mladší), Klára Tilcerová (dorostenky), Karolína Vostatková (kadetky starší), Adéla Poláchová (naděje mladší)
Dvojice, Podzimní dráček, Rumburk 8.11.2014
Naděje nejmladší, Podzimní dráček, Rumburk 8.11.2014
Naděje mladší, Podzimní dráček, Rumburk 8.11.2014
Seniorky, Podzimní dráček, Rumburk 8.11.2014
Podzimní dráček, Rumburk 8.11.2014
Dvojice (zleva): Karolína Vostatková, Simona Tuláková, Lucie Becková, Lucie Bernasová, Klokan 1.11.2014
Naděje nejmladší, Klokan 1.11.2014
Naděje mladší, Klokan 1.11.2014
Klokan, 1.11.2014
Aneta Čermáková, ženy, Plzeňský soudek 11.10.2014
Aneta Čermáková, ženy, Plzeňský soudek 11.10.2014
Aneta Čermáková, ženy, Plzeňský soudek 11.10.2014
Aneta Čermáková, ženy, Plzeňský soudek 11.10.2014
Jacqueline Bernasová, I. VTp, Plzeňský soudek 11.10.2014
Jacqueline Bernasová, I. VTp, Plzeňský soudek 11.10.2014
Plzeňský soudek 11.10.2014
Karlovarský pohár 14. 6. 2014
Karlovarský pohár 14. 6. 2014
Karlovarský pohár 14. 6. 2014
Moudrá sova, Ústí nad Labem 7. 6. 2014
Oddílový přebor základního programu, Chomutov 3. 6. 2014
Oddílový přebor základního programu, Chomutov 3. 6. 2014
Mistrovství České republiky v kombinovaném programu, Břeclav 1. 6. 2014
Mistrovství České republiky v kombinovaném programu, Břeclav 1. 6. 2014
Májová pohoda, Rumburk 25. 5. 2014
Májová pohoda, Rumburk 25. 5. 2014
Májová pohoda, Rumburk 25. 5. 2014
Adéla Poláchová, Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Adéla Poláchová, Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Adéla Poláchová, Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Adéla Poláchová, Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Adéla Poláchová, Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Adéla Poláchová, Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Adéla Čermáková, Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Adéla Čermáková, Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Adéla Čermáková, Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Adéla Čermáková, Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Adéla Čermáková, Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Adéla Čermáková, Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Mistrovství České republiky v kategorii naděje mladší, České Budějovice 17. 5. 2014
Mistrovství České republiky kategorie dorostenek, Vyškov 11. 5. 2014
Mistrovství České republiky kategorie kadetek starších, Vyškov 10.5.2014
Milevský pohárek 8. 5. 2014
Milevský pohárek 8. 5. 2014
Bohemka cup, Praha 1. 5. 2014
Simona Tuláková, Oblastní přebor kadetek mladších, Jablonec nad Nisou 27. 4. 2014
Simona Tuláková, Oblastní přebor kadetek mladších, Jablonec nad Nisou 27. 4. 2014
Oblastní přebor kadetek a dorostenek, Severočeská oblastní liga, Jablonec nad Nisou 27. 4. 2014
Oblastní přebor kadetek a dorostenek, Severočeská oblastní liga, Jablonec nad Nisou 27. 4. 2014
Oblastní přebor kombinovaného programu, Ústí nad Labem 26. 4. 2014
Aneta Čermáková, Oblastní přebor kombinovaného programu, Ústí nad Labem 26. 4. 2014
Aneta Čermáková, Oblastní přebor kombinovaného programu, Ústí nad Labem 26. 4. 2014
Aneta Čermáková, Oblastní přebor kombinovaného programu, Ústí nad Labem 26. 4. 2014
Aneta Čermáková, Oblastní přebor kombinovaného programu, Ústí nad Labem 26. 4. 2014
Aneta Čermáková, Oblastní přebor kombinovaného programu, Ústí nad Labem 26. 4. 2014
Monika Charvátová, Oblastní přebor kombinovaného programu, Ústí nad Labem 26. 4. 2014
Monika Charvátová, Oblastní přebor kombinovaného programu, Ústí nad Labem 26. 4. 2014
Monika Charvátová, Oblastní přebor kombinovaného programu, Ústí nad Labem 26. 4. 2014
Tereza Žižková, Oblastní přebor kombinovaného programu, Ústí nad Labem 26. 4. 2014
Tereza Žižková, Oblastní přebor kombinovaného programu, Ústí nad Labem 26. 4. 2014
Tereza Žižková, Oblastní přebor kombinovaného programu, Ústí nad Labem 26. 4. 2014
Tereza Žižková, Oblastní přebor kombinovaného programu, Ústí nad Labem 26. 4. 2014
Jablonecká perlička 20. 4. 2014
Jablonecká perlička 20. 4. 2014
Závodnice dopolední části závodu, Ústecký pohár 13. 4. 2014
Závodnice III. VTP, Jablonecký korálek 8. 3. 2014
Závodnice I.VTp a kategorie Ženy, Jablonecký korálek, 8. 3. 2014