Svet-Stranek.cz
SC 80 Chomutov

Rozpis tréninků na druhé pololetí 2016:Moderní gymnastika Chomutov

Rozpis tréninků na druhé pololetí 2016

Jitka Poláchová a Věra Nedbálková
Becková Lucie, Čermáková Adéla, Poláchová Adéla
Po   16,00 - 18,00 hala
Út    16,00 - 18,00 hala
Čt    16,00 - 18,00 hala
Tuláková Simona
Po   16,00 - 18,00 hala
Čt   16,00 - 18,00 hala
Drážďanská Valerie
Út   16,00 - 18,00 hala
Čt  
16,00 - 18,00 hala
Hanzlíková Natálie, Králová Lucie, Yuza Oleksandra,
Trejbalová Monika, Mikšovicová Dominika
Po   16,00 - 18,00 hala
Út   16,00 - 18,00 hala
Čt   15,45 - 16,30 balet - baletní sál
      16,30 - 18,00 hala

Jitka Poláchová, Věra Nedbálková, Linda Rollová
Gerstenhöferová Vivien, Kalinová Veronika, Duong Thao Ngan Nikola,
Zábrodská Adéla, Koubková Magdalena, Součková Natálie,
Nastoupilová Sofie, Veselá Kateřina
Út   16,00 - 18,00 hala
Čt   15,45 - 16,30 balet - baletní sál
      16,30 - 18,00 hala

Nina a Eva Bachroňovy
Tilcerová Klára
dle individuální dohody
Bernasová Jacqueline
Po   16,00 - 18,00 hala
Chlebečková Kateřina
Út   16,00 - 18,00 hala
Ťupová Kateřina, Krsteva Sofie, Rollová Ella
Po   16,00 - 18,00 hala
Út    16,00 - 18,00 hala
Čt    
16,00 - 18,00 hala
Chlustinová Natalia
Po   16,00 - 18,00 hala
Čt    
16,00 - 18,00 hala
Hajná Veronika
Út    16,00 - 18,00 hala
Čt    
16,00 - 18,00 hala
Staňková Klára, Králová Kateřina,
Zemanová Stella, Duong Tuong Lam Natálie
Út   16,00 - 17,15 hala
     
17,15 - 18,00 balet - baletní sál
Čt   16,00 - 17,00 hala
Skálová Tea Sofie, Vašková Nela, Novotná Nela,
Hlavničková Tereza, Cinková Anna
Út   16,00 - 17,00 hala
      
17,15 - 18,00 balet - baletní sál

Lenka Protivová

Havlíčková Tereza, Suchardová Barbora,
Hajná Aneta, Milerová Anna
hostující Fröhlichová Karolína (Po, Čt)
Po   16:00 - 18:00 hala
Út   
15,45 - 16,30 balet - baletní sál
      16,30 - 18,00 hala
Čt   16,00 - 18,00 hala
Machová Eliška, Drážďanská Vanesa, Váchová Tereza,
Petržílková Diana, Márová Karolína
Út   15,45 - 16,30 balet - baletní sál
      16,30 - 18,00 hala
Čt   16,00 - 18,00 hala
Šťastná Anna, Karásková Eliška
Út   15,45 - 16,30 balet - baletní sál
      16,30 - 17,00 hala
Čt   16,00 - 17,00 hala

Linda Rollová

Lenková Denisa, Roscher Klára, Lukášová Marie Anna,
Šťastná Veronika, Kudličová Zuzana, Klegová Karolína Anna,
Kunešová Natálie, Slavíková Natálie, Plačková Julie,
Rytířová Eliška, Němečková Veronika, Bláhová Andrea,
Kiklhornová Valentýna
Út   16,30 - 17,15 balet - baletní sál
Čt   16,00 - 17,00 hala


Nábor
Stránská Lenka, Bertholdová Alice, Volková Gabriela,
Linhartová Veronika, Prokopcová Magdalena, Košatová Veronika,
Částková Josefína, Ciprová Tereza, Bursíková Ema,
Zikmundová Aneta, Ambros Anna, Řeřichová Anna,
Kreisingerová Adéla, Rintová Marie