Svet-Stranek.cz
SC 80 Chomutov

Současné závodnice SC 80 Chomutov:Moderní gymnastika Chomutov

Současné závodnice SC 80 Chomutov

VOLNÝ PROGRAM


Dorostenky (obruč, kužele, libovolná)

Kateřina Chlebečková

Kateřina Chlebečková
trénuje od roku: 2003

trenérka: Nina Bachroňová, Eva Bachroňová

oblíbené náčiní: obruč

gymnastický vzor: Anna Bessonova

největší gymnastický úspěch: 9. místo na MČR 2012 kadetek mladších

zájmy: klavír, zpěv, hudební nauka





Kadetky starší (kužele, stuha, libovolná)

Adéla Čermáková

Adéla Čermáková
trénuje od roku: 2008

trenérka: Věra Nedbálková

největší gymnastický úspěch: 4. místo OP 2016 a 2015, 2. místo Májová pohoda 2013

zájmy: gymnastika, kreslení, zpívání




Adéla Poláchová

Nejúspěšjnější závodnice roku 2016

Adéla Poláchová
trénuje od roku: 2008

trenérka: Věra Nedbálková

gymnastický vzor: maminka Jitka Poláchová

největší gymnastický úspěch: 16. místo na MČR kadetek mladších 2015, 1. místo OP 2016

zájmy: gymnastika, kolo, zpívání, malování






Kadetky mladší (švihadlo, míč, libovolná)

Natalia Chlustinová

Natalia Chlustinová
trénuje od roku: 2009

trenérka: Nina Bachroňová, Eva Bachroňová

oblíbené náčiní: všechno

gymnastický vzor: Kačka Chlebečková, Klárka Tilcerová a Nina Bachroňová

největší gymnastický úspěch: 1. místo OP 2015, 1. místo SVČ liga 2015, 2. místo Goodwill Cup 2015

zájmy: pohyb jakéhokoli druhu, in-line brusle, krasobruslení




Sofie Krsteva

Sofie Krsteva

trénuje od roku: 2012

trenérka: Nina Bachroňová, Eva Bachroňová

největší gymnastický úspěch: 1. místo OP 2016, 1. místo Čarodějnický závod, 2016, účast na MČR nadějí mladších 2016









Naděje starší (obruč, míč, kužele, stuha)

Kateřina Ťupová

Kateřina Ťupovátrénuje od roku: 2009

trenérka: Nina Bachroňová, Eva Bachroňová

oblíbené náčiní: stuha

gymnastický vzor: Kačka Chlebečková, Klárka Tilcerová a Nina Bachroňová

největší gymnastický úspěch: 1. místo Čarodějnický závod 2016, 1. místo OP 2016, účast na MČR nadějí starších
zájmy: gymnastika, koníčci



Naděje mladší (bez náčiní, švihadlo, obruč)

Barbora Suchardová

Barbora Suchardová

trénuje od roku: 2011

trenérka: Lenka Protivová

největší gymnastický úspěch: 2. místo Májová pohoda 2014, 3. místo Ústecký pohár 2014, 8. místo Milevský pohárek 2015









Anna Milerová

Anna Milerová

trénuje od roku: 2012

trenérka: Lenka Protivová

největší gymnastický úspěch: 4. místo Čarodějnický závod 2016, 5. místo Májová pohoda 2015, 6. místo OP 2016






Naděje nejmladší A (bez náčiní, švihadlo)

Natálie Hanzlíková

Natálie Hanzlíková
trénuje od roku: 2014

trenérka: Jitka Poláchová

největší gymnastický úspěch: 2. místo OP 2015, 2. místo SVČ liga 2015, 3. místo Milevský Mini Cup 2015






Lucie Králová

Lucie Králová

trénuje od roku: 2014

trenérka: Jitka Poláchová









Oleksandra Yuza

Oleksandra Yuza
trénuje od roku: 2014

trenérka: Jitka Poláchová

největší gymnastický úspěch: 2. místo Čarodějnický pohár 2016, 3. místo Chomutovský pohár 2016, 4. místo OP 2015, 4.-5. místo Golden Prague Spring Cup 2016









Monika Trejbalová

Monika Trejbalová
trénuje od roku: 2014

trenérka: Jitka Poláchová

největší gymnastický úspěch: 3. místo OP 2015







Nikola Duong Thao Ngan

Nikola Duong Thao Ngan

trénuje od roku: 2014

trenérka: Jitka Poláchová













Dominika Mikšovicová

Dominika Mikšovicová

trénuje od roku: 2015

trenérka: Jitka Poláchová

největší gymnastický úspěch: 4. místo Čarodějnický závod 2016, 5. místo O velikonočního zajíčka 2016










Naděje nejmladší B (bez náčiní)

Natálie Součková, Sofie Nastoupilová, Kateřina Veselá,
Kateřina Králová, Stella Zemanová, Natálie Duong Tuong Lam



KOMBINOVANÝ PROGRAM


V. kategorie (2 sestavy s libovolným náčiním)

Jacqueline Bernasová

Jacqueline Bernasová
trénuje od roku: 2005

trenérka: Nina Bachroňová, Eva Bachroňová

oblíbené náčiní: obruč

gymnastický vzor: V. Sitnikova, E. Yastrebova

největší gymnastický úspěch: 6. místo MČR 2016, Oblastní přebornice 2015, 3. místo OP 2016, 1. místo celkové hodnocení ligy 2011

zájmy: gymnastika, atletika v mezích :) a pc




IV. kategorie (povinná sestava s kuželi, stuha)

Simona Tuláková

Simona Tuláková


trénuje od roku: 2010

trenérka: Věra Nedbálková

největší gymnastický úspěch: 1. místo Ústecký pohár 2016, 4. místo Vinohradské jaro 2016, 2. místo Májová pohoda 2013

zájmy: gymnastika, malování





Lucie Becková

Lucie Becková

trénuje od roku: 2007

trenérka: Věra Nedbálková

největší gymnastický úspěch: 2. místo I. kolo ligy 2010,
2. - 3. místo celkové hodnocení ligy 2010

zájmy: gymnastika, zvířátka, škola, plavání, malování








III. kategorie (povinná sestava s míčem, obruč)

Valerie Drážďanská

Valerie Drážďanská

trénuje od roku: 2012

trenérka: Věra Nedbálková, Lenka Protivová

největší gymnastický úspěch: 2. místo Ústecký pohár 2016, 3. místo Vinohradské jaro 2016, 5. místo OP 2016









Veronika Hajná

Veronika Hajnátrénuje od roku: 2009

trenérka: Nina Bachroňová, Eva Bachroňová

oblíbené náčiní: stuha

gymnastický vzor: Kačka Chlebečková, Klárka Tilcerová a Nina Bachroňová

největší gymnastický úspěch: 3. místo Májová pohoda 2013, 4. místo OP 2012, 4. místo O čarodějnické koště z Vinohrad 2011

zájmy: gymnastika, klavír, kolo




II. kategorie (povinná sestava se švihadlem, bez náčiní)

Ella Rollová

Ella Rollová

trénuje od roku: 2010

trenérka: Nina Bachroňová, Eva Bachroňová

největší gymnastický úspěch: 1. místo O velikonočního zajíčka 2015, 3. místo Vinohradské jaro 2016, 3. místo Májový závod 2016









Tereza Havlíčková

Tereza Havlíčková

trénuje od roku: 2011

trenérka: Lenka Protivová

největší gymnastický úspěch: 8. místo Chomutovský pohár 2015, 10. místo OP 2016, 11. místo SVČ liga 2016









Aneta Hajná

Aneta Hajná

trénuje od roku: 2011

trenérka: Lenka Protivová

největší gymnastický úspěch: 5. místo OP 2015, 3.-4. místo Chomutovský pohár 2014









Anna Šťastná, Eliška Karásková


I. kategorie (povinná sestava se švihadlem, bez náčiní)

Tereza Váchová

Tereza Váchová

trénuje od roku: 2013

trenérka: Lenka Protivová

největší gymnastický úspěch: 7. místo Moudrá sova 2013










Diana Petržílková

Diana Petržílková

trénuje od roku: 2013

trenérka: Jitka Poláchová

největší gymnastický úspěch: 3. místo O velikonočního zajíčka 2016, 6. místo Čarodějnický závod 2016










Veronika Kalinová

Veronika Kalinová
trénuje od roku: 2014

trenérka: Jitka Poláchová

největší gymnastický úspěch: 4. místo Májový závod 2015, 4.-6. místo Chomutovský pohár 2015







Magdalena Koubková

Magdalena Koubková

trénuje od roku: 2014

trenérka: Jitka Poláchová














Eliška Machová, Vanesa Drážďnaská, Karolína Márová,
Denisa Lenková, Adéla Zábrodská, Klára Roscher,
Marie Anna Lukášová, Veronika Šťastná

ZÁKLADNÍ PROGRAM


0. kategorie A (akrobacie, bez náčiní)

Zuzana Kudličová, Karolína Anna Klegová, Natálie Kunešová,
Natálie Slavíková, Julie Plačková, Eliška Rytířová,
Anna Marie Hrušková, Veronika Němečková, Andrea Bláhová,
Melanie Šimková

0. kategorie B (akrobacie, bez náčiní)

Annie Dvořáková, Klára Staňková, Sofie Tea Skálová,
Nela Vašková, Nela Novotná, Tereza Hlavničková,
Lenka Stránská, Alice Bertholdová, Veronika Linhartová,
Veronika Košatová, Nela Novotná, Marie Rintová