Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | ... |   další > | na konec >>
08.05.2019 Oblastní přebor nadějí a Jarní liga III

Oblastní přebor nadějí a Jarní liga III
Poslední postupovou soutěží byl oblastní přebor nadějí, který se konal v Jablonci nad Nisou a děvčata bojovala opravdu statečně. V nadějích mladších patřily našemu oddílu všechny stupínky. Vyhrála Oleksandra yuza,které patřila i všechna zlata za jednotlivé náčiní; 2. skončila Dominika Mikšovicová a i ta přidala bronz za sestavu bez náčiní a stříbro za švihadlo a obruč. 3.místo patřilo Natálii Součkové, dále pak bronz za sestavu bez náčiní a za obruč. Všechny si zajistily postup na M ČR. 5. místo obsadila Sofie Nastoupilová, 6. Monika Trejbalová a 10. Nikola Duong Thao Ngan. V nadějích nejmladších A, které ještě M ČR nemají zvítězila Kateřina Králová, Stella Zemanová skončila 2. a Terezka Hlavničková 5, V nadějích nejmladších B obsadila Veronika Linhartová 5.místo.
V Jarní lize v kadetkách mladších získala Barbora Suchardová 3. a Anička Milerová 6.místo. Adéla Poláchová obsadila 2.místo v kadetkách starších, Sofie Krsteva skončila 3. a Adéla Čermáková 6, Iv kombinovaném programu se děvčatům dařilo. Ve 4.kategorii získala stříbro Valerie Drážďanská a bronz Lucie Becková, ve 3.kategorii skončila Ella Rollová na 3.místě. Ve 2. kategorii získala Vanesa Drážďanská rovněž bronz, 4. skončila Tereza Váchová, 9. Karolína Márová, 18, Veronika Kalinová a 21. Klára Roscher,

05.05.2019 Oblastní přebor v kombinovaném programu

Oblastní přebor v kombinovaném programu
Boj o Mistrovství ČR čekal také závodnice kombinovaného programu. Oddíl SK GYM Chomutov a TJ Sokol Horní Jiřetín připravily opravdu pěkné a důstojné prostředí a závod se jim vydařil. V 1.kategorii získala za velmi pěkný výkon 6. místo Veronika Němečková, a o 21.-22. místo se podělila Tea Skálová, která statečně bojovala se staršími děvčaty. Ve 2. kategorii skončila 5. Vanesa Drážďanská, 6. Karolína Márová, 7. Tereza Váchová, 10. Veronika Kalinová a 25. Klára Roscher. Dále už to byly pouze medailové pozice. Ve 3. kategorii získala bronz Ella Rollová a ve 4.kategorii máme vítězku Valerii Drážďanskou a Lucie Beckové ještě přidala bronz. Moc gratulujeme a medailistkám budeme držet palečky na M ČR. 4.5. v téže hale proběhl oblastní přebor v základním programu. kde jsme měly obsazenou pouze 0. A kategorii. Zde skončila Alice Bertholdová na 11.místě a Magdalena Chytrová získala 15. místo.

28.04.2019 Chomutovský pohár

Chomutovský pohár
Na 34.ročník našeho závodu se sjel rekordní počet gymnastek z celé republiky. Dopoledne bojovaly závodnice KP a 0. A kategorie ZP., kde Alice Bertholdová získala bronz, Magdalena Chytrová 7.místo a Adéla Straková se dělila o 8.-9.místo. V KP 4.kategorii se zasloužila o stříbro Valerie Drážďanská a 4.místo patřilo Lucii Beckové. Ve 3.kategorii Ella Rollová vybojovala bronz. Ve 2.kategorii dosáhla na stříbro Vanesa Drážďanská a bronz Tereza Váchová. Těsně pod stupínky skončila Karolína Márová. Odpoledne patřilo volným sestavám. V nadějích ročník 2012 získala stříbro. Klaudie Hanková, Adéla Hořínková bronz, 4. skončila Tereza Salačová, 6. Sára Vošická a 7. Nella Lískovcová. V nadějích 2012 Veronika Linhartová obsadila 6.místo a v nadějích 2011 získala Stella Zemanová stříbro, Kateřina Králová 4.místo a Tereza Hlavničková 5. V nadějích mladších B vyhrála Natálie Součková a Sofie Nastoupilová získala bronz. V nadějích nejmladších A jsme obsadily všechny stupínky. Oleksandra yuza 1., Dominika Mikšovicová 2. a Monika Trejbalová 3, Nikola Duong skončila na 7.místě. V KML získala Barbora Suchardová 2. místo a Anna Milerová 3. místo a v KST patřilo Adéle Poláchové stříbro, Adéle Čermákové 4.místo, Kateřině Ťupové 5.místo a Sofie Krsteva skončila 12,

27.04.2019 Oblastní přebor kadetek a dorostenek a Jarní liga II

Oblastní přebor kadetek a dorostenek a Jarní liga II
Skoro dvě stovky gymnastek z oblasti se sjelo v Chomutově při oblastním přeboru kadetek a dorostenek a dalších kolech Severočeské ligy, Pro kadetky to byl postupový závod na Mistrovství ČR. Všech 5 závodnic našeho oddílu na toto M ČR postoupilo. V kadetkách mladších získala bronz Barbora Suchardová ve víceboji, dále přidala stříbro za sestavu s kuželi a bronz za švihadlo. Anna Milerová obsadila 5.místo a stříbro získala za sestavu se švihadlem. V kadetkách starších obsadila Adéla Poláchová 2. místo, přidala zlato za míč a stříbro za stuhu a za kužele. Na 3.místě skončila Adéla Čermáková a bronz získala za kužele. Kateřina Ťupová obsadila 4. místo a i ona přidala bronz za sestavu se stuhou. Sofie Krsteva skončila na 6.-7.místě. Ani v Jarní lize se děvčata neztratila a získala spoustu medailí.