Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | ... |   další > | na konec >>
07.04.2019 Goodwill Cup a Kohoutovický Mantila Cup

Goodwill Cup a Kohoutovický Mantila Cup
6.4.2019 pořádal oddíl SK Motorlet Praha 27.ročník Poháru Dobré vůle - Godwill Cup. V početném poli závodnic zde dosáhla na medaili a to bronzovou v kadetkách starších Adéla Poláchová, která přidala ještě zlato za sestavu se stuhou. Sašenka Yuza připojila stříbro v nadějích mladších za sestavu s obručí a cekově obsadila 4.místo. V téže kategorii si také dobře vedla Dominika Mikšovicová, která získala 6.místo. V nadějích mladších ročník 2010 obsadila Natálka Součková 8.místo a Sofinka Nastoupilová místo 9. Adéla Čermáková v kadetkách starších skončila na 7.místě. Gratulujeme za vynikající výsledky na skvěle obsazeném závodě.
7.4.2019 jsme se vydaly do Brna na 12.ročník Kohoutovického Mantila Cupu. V nadějích nejmladších obsadila Stelča Zemanová 5.místo, Terezka Hlavničková 7.místo a Kačenka Králová místo 14. Kačenka a Terezka se podělily o bronzovou medaili v sestavě se švihadlem.V kadetkách mladších skončila Barča Suchardová na 8.místě a Anička Milerová na 12. Kačka Ťupová obsadila v kadetkách starších celkově 4.místo a stříbro získala ve stuze a Sofča Krsteva skončila 11. Moc gratulujeme.

30.03.2019 Memoriál Aleny Fialové a Ústecký pohár

Memoriál Aleny Fialové a Ústecký pohár
Tuto sobotu jsem se vydaly na dva mezinárodní závody.
Část gymnastek závodila v Plzni, kde oddíl TJ Slavoj Plzeň pořádal 8.ročník Memoriálu Aleny Fialové. Nejlépe si vedla v kadetkách starších Adéla Poláchová, získala bronzovou medaili a v téže kategorii Adéla Čermáková obsadila 12.místo.V nadějích nejmladších získala Kačenka Králová 7.místo a Stellinka 11.místo, V ostatních kategoriích byl závod pro velký počet závodnic rozdělen na finále V nadějích mladších ho vybojovala obě naše děvčata. Sašenka Yuza obsadila 4.místo a Dominka Mikšovicová místo 10. V kadetkách mladších Anička Milerová po postupu do finále obsadila 6.místo.
Další část oddílu odjela do Ústí nad Labem na 29.ročník Ústeckého poháru, který pořádal oddíl GSK. Nejlépe si vedla Sofie Nastoupilová v nadějí mladších, získala bronzovou medaili, v téže kategorii obsadila 7.místo Natálka Součková. O rok starší děvčata získala toto umístění: 10. skončila Monika Trejbalová a 12. Nikolka Duong Thao Ngan. V nadějích nejmladších vybojovala krásné 5.místo Terezka Hlavničková a statečně bojovala se staršími děvčaty i Verunka Linhartová, V odpoledním závodě skončila děvčata shodně na 8.místě a to v kadetkách mladších Barča Suchardová a v kadetkách starších Kačka Ťupová.
Gratulace na všechny strany.

24.03.2019 Žďárská sněženka - 17.ročník TJ Žďár nad Sázavou

Žďárská sněženka - 17.ročník TJ Žďár nad Sázavou
Na další závod jsme se vydaly až na Vysočinu. I zde jsme získaly medaili a to bronzovou zásluhou Adély Poláchové v kadetkách starších. V této kategorii obsadila Adéla Čermáková 9.místo a Sofie Krsteva, která v této kategorii závodí prvním rokem skončila 23. V kadetkách mladších skončila Barča Suchardová na 8. a Anička Milerové na 11.místě,

23.03.2019 Bizon's cup; Jablonecký korálek a Ústecký pohárek

Bizon's  cup; Jablonecký korálek a Ústecký pohárek
Závodnice kombinovaného programu mají za sebou první 3 závody. V sobotu 23.3.2019 se vydaly do Prahy, kde oodíl TJ VS Praha ZP pořádal 3.ročník závodu Bizon's cup. Zde si nejlépe vedla Lucie Becková, která postoupila fo finále a obsadila 7.místě. Do finále se rovněž dostala Tereza Váchová a vyneslo ji to celkové 10.místo Ella Rollová skončila těsně za branami finále,
24.3.2019 se početnější výprava vydala na Jablonecký korálek. Zde už jsme sbíraly medaile. Zlato získala ve 4.kategorii Valerie Drážďanská a na třetím místě v téže kategorii skončila Lucie Becková. Ve 2.kategorii bronz odváží Vanesa Drážďanská, 4.-5.místo Tereza Váchová, 7.místo Kája Márová, 11.-12. skončila Verunka Kalinová a 17. Klárka Roscher. V 1.kategorii získala Verunka Němečková 5.místo.
V nadějích nejmladších B obsadila 3.místo v sestavě se švihadlem Verunka Linhartová, v nadějích nejmladších A Kačka Králová rovněž se švihadlem získala 3.místo. Několik medailí si naše nejmenší odváží i ze Severočeské ligy, která byla součástí závodu. Verunka Linhartová bronz, Kačka Králová stříbro a bronz, Stella Zemanová stříbro a Terezka Hlavničková zlato.
30.3.2019 jsme se zúčastnily Ústeckého pohárku. Zde získala stříbro Vanesa Drážďanská, 4.místo obsadila Lucie Becková a Kája Márová. Svého prvního závodu v ZP 0.A s