Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | ... |   další > | na konec >>
09.06.2016 Oddílový přebor

Oddílový přebor
Naše nejmladší gymnastky se teprve seznamují s tím, jaké to je cvičit před rozhodčími na velkém závodě. Trenérky jim proto každoročně připravují oddílový přebor, aby si závodění mohly vyzkoušet ve známém prostředí. Na čtvrtečním tréninku se představilo celkem 19 závodnic, které bojovaly o sladké odměny. První místo si vybojovaly Kateřina Králová, Sofie Nastoupilová, Veronika Šťastná a Eliška Karásková. Stříbrnou příčku ve svých kategoriích obsadily Stella Zemanová, Eliška Rytířová, Adéla Zábrodská a Eliška Machová. O bronz se v 0. kategorii B podělily Klára Staňková a Natálie Duong Tuong Lam a v dalších kategoriích se přidaly Kateřina Veselá a Karolína Hejdová. Všem gymnastkám děkujeme za předvedené sestavy a přejeme hodně energie do dalšího tréninku! Kompletní výsledky najdete v záložce.

05.06.2016 Mistrovství ČR kombinovaného programu

Mistrovství ČR kombinovaného programu
V Budějicích barvy našeho oddílu hájily zkušené závodnice V. kategorie Tereza Žižková a Jacqueline Bernasová. Jejich dlouhodobě kvalitní umístění pro nás byly příslibem zajímavého závodu. Terezu čekalo nepříjemné rozčarování z rozporujících známek od rozhodčích. Za dvě pěkné sestavy získala nejprve třetí nejvyšší a podruhé dvanáctou známku, které jí v součtu přiřadily na celkové sedmé místo. Jacqueline také předvedla dvě dobré sestavy, které ji ve výsledku vynesly na celkové šesté místo. Oběma gymnastkám děkujeme za velmi pěknou reprezentaci oddílu!

28.05.2016 Závod ke Dni dětí

Závod ke Dni dětí
Do Prahy jsme na každoroční závod kombinovaného programu vyslali desetičlennou výpravu na poslední závod před Mistrovstvím ČR. Nejlépe si vedly právě závodnice, které se připravují na mistrovský závod. V V. kategorii se Tereza Žižková umístila těsně pod stupni vítězů a Jacqueline Bernasová obsadila páté místo. Na páté příčce se umístila v I. kategorii také Vanesa Drážďanská.Kompletní výsledky najdete v záložce.

28.05.2016 Mistrovství ČR nadějí

Mistrovství ČR nadějí
S velkou konkurencí se na Mistrovství České republiky musely popasovat naše naděje. Z padesáti závodnic v nadějích mladších se na pěkné 31. místo probojovala Sofie Krsteva, která si navíc za sestavu s kuželi připsala 24. místo a za sestavu se švihadlem 25. příčku. Mezi 49 nadějemi staršími se Kateřina Ťupová také neztratila a obsadila celkové 32. místo. Oběma gymnastkám gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu!