Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | ... |   další > | na konec >>
16.04.2016 Golden Prague Spring Cup - TJ Sokol Žižkov I.

Golden Prague Spring Cup - TJ Sokol Žižkov I.
1. ročníku závodu na Žižkově se zúčastnil velký počet závodnic, byl časově velmi náročný, ale pořadatelé se postarali o hladký průběh. Nejlépe si vedla Adéla Poláchová, která získala stříbrnou medaili v kadetkách mladších. V této kategorii získala Adéla Čermáková 4.místo. Obě si zajistily postup do finále. Další umístění těsně pod stupínky - 4.místo získala Lucie Becková v kadetkách starších a Oleksandra Yuza v nadějích nejmladších. Zde ještě obsadila Natálka Hanzlíková 6.místo a Monika Trejbalová 13.místo. Těsně od finále zůstala Sofie Krsteva v nadějích mladších a Kateřina Ťupová v nadějích starších, obsadily 7.místa.

10.04.2016 Ústecký pohár

Ústecký pohár
Oddíl moderní gymnastiky GSK Ústí nad Labem pořádal 26.ročník Ústeckého poháru, ze kterého děvčata našeho oddílu přivezly 6 medailí. Největší zásluhu na zisku medailí mají děvčata kombinovaného programu. Jediné zlato získala Simona Tuláková ve II. kategorii KP. Ve stejné kategorii přidala stříbro Valerie Drážďanská a na 4.místě se umístila Veronika Hajná. V kategorii žen získala Tereza Žižková stříbro, Aneta Čermáková bronz a na 4.místě se umístila Jacqueline Bernasová. Ve volném programu přidala Adéla Poláchová v kadetkách mladších bronz. V této kategorii se ještě umístila Adéla Čermáková na 4.místě a Natálka Chlustinová na místě 7. O další medaili a to bronzovou se postarala v dorostenkách Klára Tilcerová a Kateřina Chlebečková v této kategorii obsadila 5.místo. V nadějích nejmladších Dianka Petržílková skončila na místě 6., v nadějích mladších Anička Milerová na 12.místě a Barča Suchardová na místě 14. a v nadějích starších Kateřina Ťupová obsadila 7.místo.

10.04.2016 Severočeská oblastní liga

Severočeská oblastní liga
V rámci Ústeckého poháru proběhlo I. kolo Severočeské ligy KP. Nejlépe si vedla Ella Rollová, které získala ve 2.kategorii KP 7.místo, na 13.místě skončila Aneta Hajná a na 14. Tereza Havlíčková. V 1.kategorii KP získala Tereza Váchová 13.místo, Kája Márová 22. a Eliška Machová 23.

09.04.2016 Goodwill Cup - SK Motorlet Praha

Goodwill Cup - SK Motorlet Praha
Naším dalším závodem byl Goodwill Cup, který pořádal oddíl SK Motorlet Praha již po 24. Na velice pěkném a také náročném závodě si děvčata vedla dobře. Ve velké konkurenci 40 gymnastek se probojovala Sofie Krsteva do finále a získala krásné 14.místo. V této kategorii se také dařilo Aničce Milerové, která obsadila 23.místo. V kadetkách mladších mezi 21 děvčaty obsadila Adéla Poláchová 7.místo a Adéla Čermáková místo 12. Dorostenky závodily ve večerních hodinách a Klára Tilcerová vybojovala 7.místo a Kateřina Chlebečková místo 12.