Letní oddílové soustředení se bude konat od 14. do 20. srpna 2023 v Českém Krumlově. Prosíme rodiče, aby brali tento termín v potaz.
<< na začátek | < předchozí   | ... 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | ... |   další > | na konec >>
22.05.2016 Oblastní přebor kombinovaného programu

Oblastní přebor kombinovaného programu
V nedělním závodě bojovaly naše gymnastky o účast na červnovém Mistrovství ČR a největší naděje přitom měly závodnice V. kategorie. Nejlépe si vedla Tereza Žižková, která se stala Oblastní přebornicí v této kategorii a zajistila si tak přímé postupové místo na mistrovský závod. Jacqueline Bernasová vybojovala bronzovou medaili a s ní také značnou šanci na postup. Velkou porci smůly si vybrala Aneta Čermáková, které se nepovedla sestava s míčem a celkově tak skončila daleko od postupových příček.
Ve III. kategorii vybojovala Valerie Drážďanská stříbro za sestavu s obručí a celkové páté místo. SImona Tuláková si odvezla stříbro za sestavu s míčem a celkové sedmé místo.
Ve II. kategorii podala velmi dobrý výkon celkově osmá Ella Rollová a desátá Tereza Havlíčková. Zastoupení jsme měly i v I. kategorii, kde se ale našim děvčatům příliš nedařilo. Celkové výsledky najdete v záložce.
Gymnastkám děkujeme za reprezentaci našeho oddílu a postupujícím na MČR budeme držet palce!

21.05.2016 Mistrovství ČR dorostenek

Mistrovství ČR dorostenek
Na letošním mistrovském závodu se naše dorostenka Klára Tilcerová umístila na 119. km cesty do Hodonína. Bohužel auto předzávodní zátěž nevydrželo a naši výpravu do cíle nedovezlo. Všichni jsou v pořádku, ale s fanděním budeme muset počkat na příští rok.

14.05.2016 Mistrovství ČR kadetek mladších

Mistrovství ČR kadetek mladších
V nabité konkurenci se naše tři závodnice bohužel nevyvarovaly drobných chybiček, které je připravily o účast v užším šestnáctičlenném finále. I tak si ale ze Žďáru nad Sázavou odváží pěkná umístění. Nejvíce se dařilo Adéle Poláchové, která obsadila 19. místo. Adéla Čermáková se také umístila v první polovině startovního pole na 24. příčce a Natalia Chlustinová, která letos závodí poprvé v této kategorii, obsadila 30. místo. Gratulujeme!

07.05.2016 Oblastní přebor nadějí

Oblastní přebor nadějí
Na oblastním přeboru nadějí zazářily hned dvě naše nadějné závodnice. V kategorii nadějí mladších zvítězila Sofie Krsteva, která si k celkovému vítězství navíc z Jablonce odvezla i zlato za sestavu bez náčiní a obruč a stříbro za sestavu se švihadlem. V kategorii nadějí starších zvítězila Kateřina Ťupová, která navíc získala zlato za sestavu s obručí a kuželi a bronz za sestavu se švihadlem a s míčem. Obě závodnice nás budou reprezentovat na brněnském Mistrovství ČR na konci května. Gratulujeme a držíme palce!
Z přeboru nadějích nejmladších si odvezla Alexandra Yuza šesté místo, Monika Trejbalová osmé a Magdalena Koubková desáté místo. V nadějích mladších pak dále Anna Milerová šesté místo a Barbora Suchardová deváté místo.
V Májovém závodě dalších kategorií jsme také nasbíraly cenné kovy. Stříbro si domů přivezla Adéla Poláchová v kadetkách mladších a Tereza Žižková v V. kategorii. Bronz přidala Ella Rollová v II. kategorii a Natalia Chlustinová v kadetkách mladších. Podrobné výsledky najdete v záložce.
Všem gymnastkám gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci našeho oddílu!