Svet-Stranek.cz
SC 80 Chomutov

Držitelky Poháru Vodních staveb (Chomutovského poháru):Moderní gymnastika Chomutov

Držitelky Poháru Vodních staveb (Chomutovského poháru)

Tento závod pořádá náš oddíl bez přestávky od roku 1986, kdy se uskutečnil první ročník. V roce 2005 byl závod přejmenován na Chomutovský pohár a v roce 2012 se jej zúčastnilo nejvíce závodnic za celou jeho historii.
1. ročník - 7.6.1986 - Chomutov (ZŠ Písečná)
zúčastnilo se celkem 13 oddílů - 41 závodnic

I. kategorie (1977 a mladší)
celkem 10 závodnic

Marie Hajšmanová (TJ Slávia Plzeň)

II. kategorie (1975, 1976)
celkem 17 závodnic

Lucie Krausová (TJ Tatran Kohoutovice)

III. kategorie (1973, 1974)
celkem 14 závodnic

Lenka Dědičová (TJ Moravská Slávia Brno)

2. ročník - 6.6.1987 - Údlice
zúčastnilo se celkem 16 oddílů - 62 závodnic

I. kategorie (1976 a mladší)
celkem 20 závodnic

Jana Šrámková (TJ Zetor Brno)

II. kategorie (1975, 1974)
celkem 24 závodnic

Milena Cibulková (TJ Vodní stavby Praha)

III. kategorie (1973 - 1971)
celkem 18 závodnic

Petra Henigová (TJ Slávia Plzeň)

3. ročník - 4.6.1988 - Údlice
zúčastnilo se celkem 18 oddílů - 68 závodnic

I. kategorie (1977 a mladší)
celkem 23 závodnic

Dita Žežulková (TJ Tesla Brno)

II. kategorie (1976,1975)
celkem 22 závodnic

Evženie Fastnerová (TJ Slávia Plzeň)

III. kategorie (1974 a starší)
celkem 23 závodnic

Petra Henigová (TJ Slávia Plzeň)

4. ročník - 3.6.1989 - Údlice
zúčastnilo se celkem 21 oddílů - 82 závodnic

I. kategorie (1979 a mladší)
celkem 24 závodnic

Lenka Říhová (TJ Vodní stavby Chomutov)
Hana Kozlová (TJ Tesla Brno)

II. kategorie (1977, 1978)
celkem 35 závodnic

Irena Beková (TJ ZMZ Praha)

III. kategorie (1975 a starší)
celkem 23 závodnic

Barbora Žandová (TJ Tesla Brno)

5. ročník - 19.5.1990 - Chomutov (Sportovní hala TJ VTŽ)
zúčastnilo se celkem 18 oddílů - 78 závodnic

I. kategorie (1979, 1980)
celkem 28 závodnic

Lenka Říhová (TJ Vodní stavby Chomutov)

II. kategorie (1977, 1978)
celkem 28 závodnic

Soňa Fialová (TJ Modeta Jihlava)

III. kategorie (1975, 1976)
celkem 13 závodnic

Evženie Fastnerová (TJ Slávia Plzeň)

IV. kategorie (1973, 1974)
celkem 9 závodnic

Denisa Havarová (TJ Motorlet Praha)

6. ročník - 1.6.1991 -  Chomutov
(Sportovní hala SC Vodní stavby)

zúčastnilo se celkem 18 oddílů - 84 závodnic

I. kategorie (1981 a mladší)
celkem 13 závodnic

Karolína Boháčová (SSK Motorlet Praha)

II. kategorie (1979, 1980)
celkem 30 závodnic

Monika Juříčková (SK Jihlava)

III. kategorie (1977, 1978)
celkem 26 závodnic

Soňa Fialová (SK Jihlava)

IV. kategorie (1976 a starší)
celkem 15 závodnic

Jitka Nedbálková (SC Vodní stavby Chomutov)

7. ročník - 31.5.1992 - Chomutov
(Sportovní hala SC Vodní stavby)

zúčastnilo se celkem 22 oddílů - 86 závodnic

I. kategorie (1983 a mladší)
celkem 11 závodnic

Kristýna Hlavatá (TJ Vodní stavby Praha)

II. kategorie (1980 - 1982)
celkem 29 závodnic

Renata Hostinská (TJ Slávia Havířov)

III. kategorie (1978, 1979)
celkem 27 závodnic

Zuzana Kudrnová (TJ Vodní stavby Praha)

IV. kategorie (1977 a starší)
celkem 19 závodnic

Gabriela Hermanová (I.S.R.G. Praha)

8. ročník - 25.5.1993 - Chomutov
(Sportovní hala SC Vodní stavby)
zúčastnilo se celkem 17 oddílů - 62 závodnic

I. kategorie (1983 a mladší)
celkem 15 závodnic
Kristýna Hlavatá (TJ Vodní stavby Praha)

II. kategorie (1980 a mladší)
celkem 30 závodnic

Leona Siswartonová (TJ Bohemians Praha)

III. kategorie (1979 a starší)
celkem 17 závodnic

Renata Chomoutová (Sokol Královské Vinohrady Praha)

9. ročník - 4.6.1994 - Chomutov
(Sportovní hala SC Vodní stavby)

zúčastnilo se celkem 21 oddílů - 72 závodnic

0. kategorie (1985 a mladší)
celkem 15 závodnic

Zuzana Trojanová (SSK Motorlet Praha)

I. kategorie (1984, 1985)
celkem 13 závodnic

Nina Bachroňová (SC Vodní stavby Chomutov)

II. kategorie (1981 - 1983)
celkem 16 závodnic

Natália Kargalceva (SC Vodní stavby Chomutov)

III. kategorie (1980 a starší)
celkem 28 závodnic

Alena Kostečková (TJ Vodní stavby Praha)

10. ročník - 3.6.1995 - Chomutov
(Sportovní hala SC Vodní stavby)
zúčastnilo se celkem 15 oddílů - 44 závodnic, 5 společných skladeb - 28 závodnic

I. kategorie (1985, 1986)
celkem 11 závodnic

Kateřina Kopáčová (SK Jihlava)

II. kategorie (1983, 1984)
celkem 15 závodnic

Kristýna Hlavatá (TJ Vodní stavby Praha)

III. kategorie (1982 a starší)
celkem 18 závodnic

Regína Macová (GK Bohnice Praha)

IV. kategorie
(společné skladby "A+B")
celkem 3 skladby
TJ Bohemians Praha

(společné skladby "C")
celkem 2 skladby

SC Vodní stavby Chomutov

11. ročník - 1.6.1996  - Chomutov
(Sportovní hala SC Vodní stavby)

zúčastnilo se celkem 15 oddílů - 67 závodnic

I. kategorie (1988 a mladší)
celkem 14 závodnic

Dominika Červenková (Máj České Budějovice)

II. kategorie (1986, 1987)
celkem 14 závodnic

Dominika Kúthová (TJ Slávia Havířov)

III. kategorie (1984, 1985)
celkem 18 závodnic

Kateřina Kopáčová (SK Jihlava)

IV. kategorie (1983 a starší)
celkem 21 závodnic

Alena Urminská (Slávia Hradec Králové)

12. ročník - 31.5.1997 - Chomutov
(Sportovní hala SC Vodní stavby)

zúčastnilo se celkem 17 oddílů - 75 závodnic

I. kategorie (1989 a mladší)
celkem 14 závodnic

Kateřina Gottfriedová (Jiskra 7. ZŠ Louny)

II. kategorie (1988, 1987)
celkem 20 závodnic

Dominika Kúthová (TJ Slávia Havířov)

III. kategorie (1986, 1985)
celkem 17 závodnic

Kateřina Kopáčová (SK MG Jihlava)

IV. kategorie (1984, 1983)
+ V. kategorie (1982 a starší)
celkem 24 závodnic

Leona Siswartonová (TJ Bohemians Praha)

13. ročník - 30.5.1998 - Chomutov
(Sportovní hala SC Vodní stavby)

zúčastnilo se celkem 17 oddílů - 85 závodnic

I. kategorie (1990 a mladší)
celkem 18 závodnic

Kateřina Gottfriedová (Jiskra 7. ZŠ Louny)

II. kategorie (1989, 1988)
celkem 26 závodnic

Nikol Fišarová (Sokol Královo Pole Brno)

III. kategorie (1987, 1986)
celkem 15 závodnic

Iva Koťátková (TJ Vodní stavby Praha)

IV. kategorie (1985, 1984)
celkem 21 závodnic

Kateřina Kopáčová (SK Jihlava)

V. kategorie (1983 a starší)
celkem 5 závodnic

Kristýna Hlavatá (TJ Vodní stavby Praha)

14. ročník - 29.5.1999 - Chomutov
(Sportovní hala SC Vodní stavby)

zúčastnilo se celkem 17 oddílů - 73 závodnic

I. kategorie (1991 a mladší)
celkem 23 závodnic

Simona Rusiňáková (Orel Bohunice Brno)

II. kategorie (1990, 1989)
celkem 19 závodnic

Tereza Doksanská (SC Vodní stavby Chomutov)

III. kategorie (1988, 1987)
celkem 16 závodnic

Dominika Kúthová (SSK Motorlet Praha)

IV. kategorie (1986, 1985)
celkem 7 závodnic

Iva Koťátková (SSK Motorlet Praha)

V. kategorie (1984 a starší)
celkem 8 závodnic

Kristýna Hlavatá (Sokol Praha VII.)

15. ročník - 27.5.2000 - Chomutov
(Sportovní hala SC Vodní stavby)

zúčastnilo se celkem 14 oddílů - 70 závodnic

I. kategorie (1992 a mladší)
celkem 8 závodnic

Michaela Fusková (DDM Bruntál)

II. kategorie (1991, 1990)
celkem 17 závodnic

Kateřina Gottfriedová (Jiskra Louny)

III. kategorie (1989, 1988)
celkem 20 závodnic

Eva Mikšíková (TJ SKV Praha)

IV. kategorie (1987, 1986)
celkem 14 závodnic

Veronika Zástěrová (TJ SKV Praha)

V. kategorie (1985 a starší)
celkem 11 závodnic

Vendula Šichová (TJ SKV Praha)

16. ročník - 26.5.2001 - Chomutov
(Sportovní hala SC Vodní stavby)

zúčastnilo se celkem 15 oddílů - 73 závodnic

I. kategorie (1993 a mladší)
celkem 12 závodnic

Markéta Gottfriedová (Jiskra Louny)

II. kategorie (1991, 1990)
celkem 19 závodnic

Ivana Babická (GSK Ústí nad Labem)

III. kategorie - kadetky (1989 - 1987)
celkem 12 závodnic

Soňa Valentová (GSK Ústí nad Labem)

IV. kategorie - dorostenky (1986 a starší)
celkem 13 závodnic

Nina Bachroňová (SC Vodní stavby Chomutov)

V. kategorie - juniorky (1991 - 1989)
celkem 12 závodnic

Tereza Doksanská (SC Vodní stavby Chomutov)

VI. kategorie - seniorky (1985 a starší)
celkem 5 závodnic

Kateřina Matoušová (TJ Sokol Praha VII.)

17. ročník - 1.6.2002 - Chomutov
(Sportovní hala SC Vodní stavby)

zúčastnilo se celkem 20 oddílů - 81 závodnic

I. kadetky C (1993 a mladší)
celkem 18 závodnic

Andrea Černá (SK Motorlet Praha)

II. kadetky B (1991, 1990)
celkem 15 závodnic

Kateřina Patrmanová (TJ Sokol Jablonec nad Nisou)

III. kadetky A + dorostenky (1989 a starší)
celkem 18 závodnic

Martina Šomodíková (DDM Bruntál)

IV. juniorky B + C (1990, 1991)
celkem 9 závodnic

Eva Hafková (SSK Vítkovice)

V. junorky A (1988, 1989)
celkem 13 závodnic

Lenka Traplová (SK Máj České Budějovice)

VI. seniorky (1987 a starší)
celkem 8 závodnic

Veronika Zástěrová (TJ SKV Praha)

18. ročník - 31.5.2003 - Chomutov
(Sportovní hala SC Vodní stavby)

zúčastnilo se celkem 22 oddílů - 76 závodnic

I. naděje přípravka (1995 a mladší)
celkem 12 závodnic

Karolína Hošková (TJ ZVVZ Milevsko)

II. naděje mladší (1993, 1994)
celkem 20 závodnic

Kristýna Duong Le Hang (SC Vodní stavby Chomutov)

III. naděje starší (1991, 1992)
celkem 14 závodnic

Aneta Benešová (SK BAVER Třebíč)

IV. kadetky (1989, 1990)
celkem 9 závodnic

Zuzana Némethová (SC Vodní stavby Chomutov)

V. dorostenky (1988 a starší)
celkem 7 závodnic

Soňa Valentová (GSK Ústí nad Labem)

VI. juniorky (1989 - 1991)
celkem 14 závodnic

Zuzana Válková (SSK Vítkovice)

19. ročník - 22. 5. 2004 - Chomutov
(Sportovní hala SC Vodní stavby)

zúčastnilo se celkem 12 oddílů - 56 závodnic

I. naděje přípravka (1997 a mladší)
celkem 10 závodnic

Tereza Sajtlová (TJ Spartak Písek)

II. naděje mladší (1994, 1995)
celkem 11 závodnic

Anita Polak (SGA Bielsko-Biala, Polsko)

III. naděje starší + kadetky (1990 a mladší)
celkem 17 závodnic

Simona Baumrtová (SC Vodní stavby Chomutov)

IV. dorostenky (1989 a starší)
celkem 10 závodnic

Soňa Valentová (GSK Ústí nad Labem)

V. juniorky (1990 - 1992)
celkem 6 závodnic

Martina Illichová (TJ JM Chodov Praha)

VI. seniorky (1989 a starší)
celkem 2 závodnice

Tereza Doksanská (SC Vodní stavby Chomutov )

20. ročník - 4.6.2005 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 13 oddílů - 53 závodnic

I. naděje přípravka (1997 a mladší)
celkem 15 závodnic

Tereza Sajtlová (TJ Spartak Písek)

II. naděje mladší (1994, 1995)
celkem 14 závodnic

Kristýna Duong Le Hang (SC 80 Chomutov)

III. kadetky (1990 a mladší)
celkem 13 závodnic

Eva Simkovičová (TJ Sokol Bedřichov)

IV. dorostenky (1989 a starší)
celkem 6 závodnic

Zuzana Némethová (SC 80 Chomutov)

V. juniorky (1990 - 1992)
celkem 4 závodnice

Lada Karlová (TJ Spartak Písek)

VI. seniorky (1989 a starší)
celkem 1 závodnice

Zuzana Urbanová (GSK Ústí nad Labem)

21. ročník - 27.5.2006 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 15 oddílů - 69 závodnic

Naděje nejmladší B (1998 a mladší)
celkem 8 závodnic

Barbora Hledíková (TJ Bohemians Praha)

Naděje nejmladší A (1997)
celkem 7 závodnic

Monika Charvátová (SC 80 Chomutov)

Naděje mladší (1995, 1996)
celkem 15 závodnic

Blanka Žáková (Havířov)

Naděje starší (1993, 1994)
celkem 15 závodnic

Maria Savelieva (TJ Bohemians Praha)

Kadetky (1991 - 1993)
celkem 7 závodnic

Eliška Michaličová (TJ Sokol Praha KV)

Dorostenky (1990 a starší)
celkem 11 závodnic

Hana Zelingerová (Sokol Praha VII.)

Seniorky (1990 a starší)
celkem 6 závodnic

Martina Illichová (TJ JM Chodov Praha)

22. ročník - 26.5.2007 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 12 oddílů - 52 závodnic

Naděje nejmladší (1998 a mladší)
celkem 17 závodnic

Hana Strnadová (TJ Spartak Písek)

Naděje mladší (1997)
celkem 9 závodnic

Tereza Sajtlová (TJ Spartak Písek)

Naděje starší (1994, 1995)
celkem 14 závodnic

Anna Šebková (TJ Sokol Praha VII.)

Dorostenky (1991 a starší)
celkem 11 závodnic

Tereza Doksanská (SC 80 Chomutov)

Seniorky (1991 a starší)
celkem 1 závodnice

Jana Šťastná (SC 80 Chomutov)

23. ročník - 24.5.2008 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 12 oddílů - 55 závodnic

Naděje nejmladší (1999 a mladší)
celkem 9 závodnic

Suzanne Borovcová (TJ ZŠ Hostivař Praha)

Naděje mladší (1997, 1998)
celkem 16 závodnic

Tereza Sajtlová (TJ Spartak Písek)

Kadetky mladší (1995, 1996)
celkem 12 závodnic

Klára Tilcerová (SC 80 Chomutov)

Kadetky starší (1993, 1994)
celkem 6 závodnic

Kristýna Duong Le Hang (SC 80 Chomutov)

Dorostenky (1992 a starší)
celkem 12 závodnic

Lucie Tollingerová (RG PROACTIVE Milevsko)

24. ročník - 24.5.2009 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 10 oddílů - 62 závodnic

Naděje nejmladší (2000 a mladší)
celkem 15 závodnic

Natálie Křížová (RG PROACTIVE Milevsko)

Naděje mladší (1998, 1999)
celkem 11 závodnic

Kateřina Janoušková (TJ ZŠ Hostivař Praha)

Kadetky mladší (1996, 1997)
celkem 4 závodnice

Kateřina Hanušová (GSK Ústí nad Labem)

Kadetky starší (1994, 1995)
celkem 6 závodnic

Klára Tilcerová (SC 80 Chomutov)

Dorostenky (1993 a starší)
celkem 11 závodnic

Eva Simkovičová (TJ Sokol Bedřichov)

KP II. VTp (1996 - 1998)
celkem 7 závodnic

Leona Haluzová (SK MG Břeclav)

KP III. VTp (1998 - 2000)
celkem 12 závodnic

Kristýna Pospíšilová (SK MG Břeclav)

25. ročník - 23.5.2010 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 9 oddílů - 62 závodnic

Naděje MINI A (2004 a mladší)
celkem 3 závodnice

Adéla Poláchová (SC 80 Chomutov)

Naděje MINI B (2003 a mladší)
celkem 8 závodnic

Tereza Kutišová (RG PROACTIVE Milevsko)

Naděje nejmladší (2001, 2002)
celkem 9 závodnic

Natálie Chaloupková (TJ Bohemians Praha)

Naděje mladší (1999, 2000)
celkem 10 závodnic

Kateřina Chlebečková (SC 80 Chomutov)

Kadetky mladší (1997, 1998)
celkem 8 závodnic

Monika Charvátová (SC 80 Chomutov)

Kadetky starší (1995, 1996)
celkem 7 závodnic

Klára Tilcerová (SC 80 Chomutov)

Dorostenky (1994 a starší)
celkem 3 závodnice

Iva Vávrová (SC 80 Chomutov)

KP II. VTp (1997 - 1999)
celkem 8 závodnic

Tereza Žižková (SC 80 Chomutov)

KP III. VTp (2000, 2001)
celkem 6 závodnic

Kateřina Minková (TJ Bohemians Praha)

26. ročník - 29.5.2011 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 14 oddílů - 101 závodnic

Naděje nejmladší C (2005 a mladší)
celkem 7 závodnic

Sabrina Almargni (TJ Bohemians Praha)

Naděje nejmladší B (2004)
celkem 7 závodnic

Karolína Prantlová (T.J. Sokol Plzeň IV)

Naděje nejmladší A (2003)
celkem 11 závodnic

Tereza Kutišová (RG Proactive Milevsko)

Naděje mladší (2000, 2001)
celkem 14 závodnic

Nela Horažďovská (TJ Sokol Písek)

Kadetky mladší (1998, 1999)
celkem 11 závodnic

Kateřina Chlebečková (SC 80 Chomutov)

Kadetky starší (1997)
celkem 8 závodnic

Monika Charvátová (SC 80 Chomutov)

Dorostenky (1995 a starší)
celkem 9 závodnic

Klára Tilcerová (SC 80 Chomutov)

KP I. VTp (1997)
celkem 6 závodnic
Sandra Brabencová (GSK Ústí nad Labem)

KP II. VTp (1998 - 1999)
celkem 7 závodnic

Jacqueline Bernasová (SC 80 Chomutov)

KP III. VTp (2000 - 2002)
celkem 21 závodnic

Kateřina Minková (TJ Bohemians Praha)

27. ročník - 13.5.2012 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 19 oddílů - 143 závodnic

Naděje nejmladší C MINI (2006 a mladší)
celkem 6 závodnic

Karolína Fröhlichová (MIKA Chomutov)

Naděje nejmladší C (2005)
celkem 16 závodnic

Sabrina Almargni (TJ Sokol Žižkov I.)

Naděje nejmladší B (2004)
celkem 13 závodnic

Sarah Lylová (TJ Sokol Žižkov I.)

Naděje nejmladší A (2003)
celkem 11 závodnic

Sabina Kubíčková (RG Proactive Milevsko)

Naděje mladší (2001, 2002)
celkem 15 závodnic

Natálie Chaloupková (TJ Sokol Žižkov I.)

Kadetky mladší (1999, 2000)
celkem 17 závodnic

Julie Hoščálková (Ideastav Praha)

Kadetky starší (1997, 1998)
celkem 16 závodnic

Tereza Sajtlová (SKMG Máj České Budějovice)

Dorostenky (1996 a starší)
celkem 13 závodnic

Markéta Skálová (Ideastav Praha)

KP Ženy (1996 a starší)
celkem 8 závodnic

Alena Polášková (SK MG AJUR Hradec Králové)

KP I. VTp (1997)
celkem 6 závodnic
Tereza Žižková (SC 80 Chomutov)

KP II. VTp (1999 - 2001)
celkem 9 závodnic

Denisa Germeková (MIKA Chomutov)

KP III. VTp (2001 - 2003)
celkem 13 závodnic

Agáta Vokatá (TJ Sokol Jablonec nad Nisou SC)

KP soutěž družstev
celkem 4 družstva
SC 80 Chomutov

28. ročník - 5.5.2013 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 13 oddílů - 122 závodnic

Naděje nejmladší B (2006 a mladší)
celkem 11 závodnic

Kateřina Novotná (TJ Sokol Žižkov I.)

Naděje nejmladší A (2005)
celkem 19 závodnic

Eliška Polláková (Ideastav Praha)

Naděje mladší (2003, 2004)
celkem 13 závodnic

Anna Khomko (TJ Sokol Žižkov I.)

Kadetky mladší (2001, 2002)
celkem 5 závodnic

Karolína Vostatková (SC 80 Chomutov)

Kadetky starší (1998 - 2000)
celkem 9 závodnic

Kateřina Chlebečková (SC 80 Chomutov)

Dorostenky (1997 a starší)
celkem 9 závodnic

Klára Tilcerová (SC 80 Chomutov)

KP Ženy (1997 a starší)
celkem 12 závodnic

Kateřina Hanušová (GSK Ústí nad Labem)

KP I. VTp (1997 - 1999)
celkem 13 závodnic
Tereza Žižková (SC 80 Chomutov)

KP II. VTp (2000, 2001)
celkem 10 závodnic

Tereza Štolová (MIKA Chomutov)

KP III. VTp (2002 a mladší)
celkem 18 závodnic

Nicole Koderová (MIKA Chomutov)

29. ročník - 4.5.2014 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 10 oddílů - 96 závodnic

Naděje nejmladší B (2007 a mladší)
celkem 11 závodnic

Scharlotta Bulantová (TJ Sokol Bedřichov)

Naděje nejmladší A (2006)
celkem 10 závodnic

Julie Segerová (TJ Vodní stavby Praha)

Naděje mladší B (2005)
celkem 7 závodnic

Adéla Menšíková (TJ Sokol Bedřichov)

Naděje mladší A (2004)
celkem 3 závodnic

Adéla Poláchová (SC 80 Chomutov)

Naděje starší
(2002, 2003)
celkem 1 závodnic

Kateřina Savková (GSK Ústí nad Labem)

Kadetky mladší (2002, 2003)
celkem 6 závodnic

Kateřina Komrsová (TJ Sokol Bedřichov)

Kadetky starší (1999 - 2001)
celkem 8 závodnic

Věra Caklová (TJ Sokol Bedřichov)

Dorostenky (1998 a starší)
celkem 5 závodnic

Klára Tilcerová (SC 80 Chomutov)

KP Ženy (1998 a starší)
celkem 12 závodnic

Monika Charvátová (SC 80 Chomutov)

KP I. VTp (1998 - 2001)
celkem 14 závodnic
Jacqueline Bernasová (SC 80 Chomutov)

KP II. VTp (2002)
celkem 8 závodnic

Tereza Štolová (MIKA Chomutov)

KP III. VTp (2003 a mladší)
celkem 11 závodnic

Denisa Pechoušová (MIKA Chomutov)

30. ročník - 3.5.2015 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 18 oddílů - 136 závodnic

Naděje nejmladší