Svet-Stranek.cz
SC 80 Chomutov

Držitelky Chomutovského poháru:Moderní gymnastika Chomutov

Držitelky Chomutovského poháru

Tento závod pořádá náš oddíl bez přestávky od roku 1986, kdy se uskutečnil první ročník. V roce 2005 byl závod přejmenován na Chomutovský pohár a v roce 2012 se jej zúčastnilo nejvíce závodnic za celou jeho historii.
26. ročník - 29.5.2011 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 14 oddílů - 101 závodnic

Naděje nejmladší C (2005 a mladší)
celkem 7 závodnic

Sabrina Almargni (TJ Bohemians Praha)

Naděje nejmladší B (2004)
celkem 7 závodnic

Karolína Prantlová (T.J. Sokol Plzeň IV)

Naděje nejmladší A (2003)
celkem 11 závodnic

Tereza Kutišová (RG Proactive Milevsko)

Naděje mladší (2000, 2001)
celkem 14 závodnic

Nela Horažďovská (TJ Sokol Písek)

Kadetky mladší (1998, 1999)
celkem 11 závodnic

Kateřina Chlebečková (SC 80 Chomutov)

Kadetky starší (1997)
celkem 8 závodnic

Monika Charvátová (SC 80 Chomutov)

Dorostenky (1995 a starší)
celkem 9 závodnic

Klára Tilcerová (SC 80 Chomutov)

KP I. VTp (1997)
celkem 6 závodnic
Sandra Brabencová (GSK Ústí nad Labem)

KP II. VTp (1998 - 1999)
celkem 7 závodnic

Jacqueline Bernasová (SC 80 Chomutov)

KP III. VTp (2000 - 2002)
celkem 21 závodnic

Kateřina Minková (TJ Bohemians Praha)


27. ročník - 13.5.2012 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 19 oddílů - 143 závodnic

Naděje nejmladší C MINI (2006 a mladší)
celkem 6 závodnic

Karolína Fröhlichová (MIKA Chomutov)

Naděje nejmladší C (2005)
celkem 16 závodnic

Sabrina Almargni (TJ Sokol Žižkov I.)

Naděje nejmladší B (2004)
celkem 13 závodnic

Sarah Lylová (TJ Sokol Žižkov I.)

Naděje nejmladší A (2003)
celkem 11 závodnic

Sabina Kubíčková (RG Proactive Milevsko)

Naděje mladší (2001, 2002)
celkem 15 závodnic

Natálie Chaloupková (TJ Sokol Žižkov I.)

Kadetky mladší (1999, 2000)
celkem 17 závodnic

Julie Hoščálková (Ideastav Praha)

Kadetky starší (1997, 1998)
celkem 16 závodnic

Tereza Sajtlová (SKMG Máj České Budějovice)

Dorostenky (1996 a starší)
celkem 13 závodnic

Markéta Skálová (Ideastav Praha)

KP Ženy (1996 a starší)
celkem 8 závodnic

Alena Polášková (SK MG AJUR Hradec Králové)

KP I. VTp (1997)
celkem 6 závodnic
Tereza Žižková (SC 80 Chomutov)

KP II. VTp (1999 - 2001)
celkem 9 závodnic

Denisa Germeková (MIKA Chomutov)

KP III. VTp (2001 - 2003)
celkem 13 závodnic

Agáta Vokatá (TJ Sokol Jablonec nad Nisou SC)

KP soutěž družstev 
celkem 4 družstva
SC 80 Chomutov


28. ročník - 5.5.2013 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 13 oddílů - 122 závodnic

Naděje nejmladší B (2006 a mladší)
celkem 11 závodnic

Kateřina Novotná (TJ Sokol Žižkov I.)

Naděje nejmladší A (2005)
celkem 19 závodnic

Eliška Polláková (Ideastav Praha)

Naděje mladší (2003, 2004)
celkem 13 závodnic

Anna Khomko (TJ Sokol Žižkov I.)

Kadetky mladší (2001, 2002)
celkem 5 závodnic

Karolína Vostatková (SC 80 Chomutov)

Kadetky starší (1998 - 2000)
celkem 9 závodnic

Kateřina Chlebečková (SC 80 Chomutov)

Dorostenky (1997 a starší)
celkem 9 závodnic

Klára Tilcerová (SC 80 Chomutov)

KP Ženy (1997 a starší)
celkem 12 závodnic

Kateřina Hanušová (GSK Ústí nad Labem)

KP I. VTp (1997 - 1999)
celkem 13 závodnic
Tereza Žižková (SC 80 Chomutov)

KP II. VTp (2000, 2001)
celkem 10 závodnic

Tereza Štolová (MIKA Chomutov)

KP III. VTp (2002 a mladší)
celkem 18 závodnic

Nicole Koderová (MIKA Chomutov)


29. ročník - 4.5.2014 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 10 oddílů - 96 závodnic

Naděje nejmladší B (2007 a mladší)
celkem 11 závodnic

Scharlotta Bulantová (TJ Sokol Bedřichov)

Naděje nejmladší A (2006)
celkem 10 závodnic

Julie Segerová (TJ Vodní stavby Praha)

Naděje mladší B (2005)
celkem 7 závodnic

Adéla Menšíková (TJ Sokol Bedřichov)

Naděje mladší A (2004)
celkem 3 závodnic

Adéla Poláchová (SC 80 Chomutov)

Naděje starší
 (2002, 2003)
celkem 1 závodnic

Kateřina Savková (GSK Ústí nad Labem)

Kadetky mladší (2002, 2003)
celkem 6 závodnic

Kateřina Komrsová (TJ Sokol Bedřichov)

Kadetky starší (1999 - 2001)
celkem 8 závodnic

Věra Caklová (TJ Sokol Bedřichov)

Dorostenky (1998 a starší)
celkem 5 závodnic

Klára Tilcerová (SC 80 Chomutov)

KP Ženy (1998 a starší)
celkem 12 závodnic

Monika Charvátová (SC 80 Chomutov)

KP I. VTp (1998 - 2001)
celkem 14 závodnic
Jacqueline Bernasová (SC 80 Chomutov)

KP II. VTp (2002)
celkem 8 závodnic

Tereza Štolová (MIKA Chomutov)

KP III. VTp (2003 a mladší)
celkem 11 závodnic

Denisa Pechoušová (MIKA Chomutov)


30. ročník - 3.5.2015 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 18 oddílů - 136 závodnic

Naděje nejmladší C (2009 a mladší)
celkem 14 závodnic
Emely Diefenbach (SVNA Hamburg)

Naděje nejmladší B (2008)
celkem 17 závodnic
Angelina Kolm (SVNA Hamburg)

Naděje nejmladší A (2007)
celkem 15 závodnic
Veronika Šimáková (RG Proactive Milevsko)

Naděje mladší (2005 - 2006)
celkem 13 závodnic
Nela Dupalová (GSK Ústí nad Labem)

Kadetky mladší (2003 - 2004)
celkem 8 závodnic
Adéla Poláchová (SC 80 Chomutov)

Kadetky starší (2000 - 2002)
celkem 12 závodnic
Marie Janzen (SVNA Hamburg)

Dorostenky (1999 a starší)
celkem 6 závodnic
Kristina Bernatová (TJ Slavia Karlovy Vary)

KP Ženy (1999 a starší)
celkem 8 závodnic
Monika Charvátová (SC 80 Chomutov)

KP I. VTp (1999 - 2002)
celkem 9 závodnic
Jacqueline Bernasová (SC 80 Chomutov)

KP II. VTp (2002 - 2004)
celkem 15 závodnic
Agáta Vokatá (TJ Sokol Jablonec nad Nisou SC)

KP III. VTp (2004 a mladší)
celkem 19 závodnic
Ema Orlická (TJ Vodní stavby Praha)


31. ročník - 1.5.2016 - Chomutov (Sportovní hala SC 80)
zúčastnilo se celkem 18 oddílů - 139 závodnic

Naděje nejmladší C (2010 a mladší) 
celkem 6 závodnic
Liliana Smějová (TJ Sokol Žižkov I.)

Naděje nejmladší B (2009)
celkem 13 závodnic
Ilona Žurbenko (TJ Sokol Žižkov I.)

Naděje nejmladší A (2008)
celkem 7 závodnic
Francesca Kurpiers (TJ Sokol Žižkov I.)

Naděje mladší (2006 - 2007)
celkem 25 závodnic
Tina Smějová (Žižkov I Elite)

Naděje starší (2005)
celkem 6 závodnic
Sabrine Almargni (TJ Sokol Žižkov I.)

Kadetky mladší (2004 - 2005)
celkem 6 závodnic
Adéla Poláchová (SC 80 Chomutov)

Kadetky starší (2001 - 2003)
celkem 3 závodnice
Nicole Koderová (MIKA Chomutov)

Dorostenky (2000 a starší)
celkem 3 závodnice
Klára Tilcerová (SC 80 Chomutov)

KP V. kategorie (2000 a starší)
celkem 6 závodnic
Tereza Žižková (SC 80 Chomutov)

KP IV. kategorie (2000 - 2003)
celkem 8 závodnic
Štěpánka Klimešová (TJ Sokol Horní Jiřetín)

KP III. kategorie (2003 - 2005)
celkem 18 závodnic
Ema Orlická (TJ Vodní stavby Praha)

KP II. kategorie (2005 - 2007)
celkem 21 závodnic
Julie Segerová (TJ Vodní stavby Praha)

KP I. kategorie (2007 - 2009)
celkem 17 závodnic
Valentýna Nataly Hoffmanová (MIKA Chomutov)