Svet-Stranek.cz
SC 80 Chomutov

Průběžné výsledky:Moderní gymnastika Chomutov

Průběžné výsledky

Severočeská oblastní liga 2019

Kadetky starší (2004 - 2006)

I. kolo, Chomutov 27.4. (míč)
celkem 13 závodnic
1. Adéla Poláchová
6. Adéla Čermáková
7. Kateřina Ťupová
8. Sofie Krsteva

II. kolo, Chomutov 27.4. (stuha)
celkem 13 závodnic
2. Adéla Poláchová
3. Kateřina Ťupová
4. Adéla Čermáková
6. Sofie Krsteva

III. kolo, Chomutov 27.4. (libovolná)
celkem 13 závodnic
2. Adéla Poláchová
3. Adéla Čermáková
4. Kateřina Ťupová
5. Sofie Krsteva


Kadetky mladší (2007 - 2008)

I. kolo, Chomutov 27.4. (obruč)
celkem 12 závodnic
4. Barbora Suchardová
5. Anna Milerová

II. kolo, Chomutov 27.4. (kužele)
celkem 12 závodnic
2. Barbora Suchardová
5. Anna Milerová

III. kolo, Chomutov 27.4. (libovolná)
celkem 12 závodnic
2. Anna Milerová
3. Barbora Suchardová


Naděje mladší (2009 - 2010)

I. kolo, Chomutov 27.4. (švihadlo)
celkem 12 závodnic
1. Oleksandra Yuza
2. Dominika Mikšovicová
3. Monika Trejbalová
4. Sofie Nastoupilová
6. Nikola Duong Thao Ngan
10. Natálie Součková

II. kolo, Chomutov 27.4. (obruč)
celkem 12 závodnic
1. Oleksandra Yuza
2. Dominika Mikšovicová
4. Sofie Nastoupilová
5. Natálie Součková
6. Monika Trejbalová
8. Nikola Duong Thao Ngan

n
Naděje nejmladší A (2011)

I. kolo, Jablonec nad Nisou 24.3. (bez náčiní)
celkem 11 závodnic
3. Tereza Hlavničková
4. Stella Zemanová
5. Kateřina Králová

II. kolo, Jablonec nad Nisou 24.3. (švihadlo)
celkem 7 závodnic
1. Kateřina Králová
2. Stella Zemanová
3. Tereza Hlavničková

III. kolo, Chomutov 27.4. (bez náčiní)
celkem 10 závodnic
1. Kateřina Králová
2. Stella Zemanová
6. Tereza Hlavničková

IV. kolo, Chomutov 27.4. (švihadlo)
celkem7 závodnic
1. Kateřina Králová
2. Tereza Hlavničková
6. Stella Zemanová


Naděje nejmladší B (2012)

I. kolo, Jablonec nad Nisou 24.3. (bez náčiní)
celkem 10 závodnic
3. Veronika Linhartová

II. kolo, Chomutov 27.4. (bez náčiní)
celkem 6 závodnic
4. Veronika Linhartová


Naděje nejmladší C (2013 a mladší)

II. kolo, Chomutov 27.4. (bez náčiní)
celkem 7 závodnic
2.-3. Adéla Hořínková
4. Tereza Salačová
5. Nella Lískovcová
6. Sára Vošická
7. Klaudie Hanková


IV. kategorie (2003 - 2006)

I. kolo, Chomutov 27.4. (stuha)
celkem 15 závodnic
2. Valerie Drážďanská
3. Lucie Becková

II. kolo, Chomutov 27.4. (kužele)
celkem 15 závodnic
2. Lucie Becko
4.-5. Valerie Drážďanská

III. kolo, Chomutov 27.4. (stuha)
celkem 19 závodnic
1. Valerie Drážďanská
3. Lucie Becková

IV. kolo, Chomutov 27.4. (kužele)
celkem 19 závodnic
1. Lucie Becko
3.-4. Valerie Drážďanská


III. kategorie (2006 - 2008)

I. kolo, Chomutov 27.4. (obruč)
celkem 15 závodnic
2. Ella Rollová

II. kolo, Chomutov 27.4. (míč)
celkem 15 závodnic
2. Ella Rollová

III. kolo, Chomutov 5.5. (obruč)
celkem 22 závodnic
3. Ella Rollová

IV. kolo, Chomutov 5.5. (míč)
celkem 22 závodnic
2. Ella Rollová


II. kategorie (2008 - 2010)

I. kolo, Chomutov 27.4. (bez náčiní)
celkem 24 závodnic
2.-3. Vanesa Drážďanská
7.-9. Tereza Váchová
12.-13. Karolína Márová
15.-16. Klára Roscher

II. kolo, Chomutov 27.4. (švihadlo)
celkem 24 závodnic
3.-4. Tereza Váchová
3.-4. Karolína Márová
5. Vanesa Drážďanská
18. Klára Roscher

III. kolo, Chomutov 5.5. (bez náčiní)
celkem 30 závodnic
4. Vanesa Drážďanská
7. Karolína Márová
9.-11. Tereza Váchová
14.-15. Veronika Kalinová
24. Klára Roscher

IV. kolo, Chomutov 5.5. (švihadlo)
celkem 30 závodnic
4. Karolína Márová
6. Vanesa Drážďanská
7. Tereza Váchová
8. Veronika Kalinová
24. Klára Roscher


I. kategorie (2010 - 2012)

I. kolo, Chomutov 27.4. (švihadlo)
celkem 23 závodnic
12.-13. Veronika Němečková
20. Sofie Tea Skálová

II. kolo, Chomutov 27.4. (bez náčiní)
celkem 23 závodnic
6.-7. Veronika Němečková
19. Sofie Tea Skálová

III. kolo, Chomutov 5.5. (švihadlo)
celkem 25 závodnic
6. Veronika Němečková
23. Sofie Tea Skálová

IV. kolo, Chomutov 5.5. (bez náčiní)
celkem 25 závodnic
4. Veronika Němečková
20. Sofie Tea Skálová